Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

Odświeżona strona z przyjaznym interfejsem i klarownym podziałem treści to efekt współpracy firmy Indykpol z Ideo.

Grupa Kapitałowa Indykpol specjalizuje się w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz jego przetworów. Jest cenionym eksporterem mięsa i wyrobów drobiowych na rynki europejskie. Zaliczana jest do ścisłego grona liderów swojej branży.

Zmiana strony internetowej jest elementem wdrażania nowej strategii wizerunkowej Klienta i przyczynia się do odświeżenia wizerunku firmy w sieci.

Przygotowując nową stronę internetową, mierzyliśmy się z trzema głównymi wyzwaniami. Musieliśmy stworzyć intuicyjny i przyjazny serwis dla naszych konsumentów, uwzględnić w nim wszelkie niezbędne dla naszych inwestorów informacje, a wszystko to osadzić w prostym w obsłudze systemie, który umożliwi nam kompleksową edycję strony w przyszłości. Uważam, ze firma Ideo, wraz z autorskim systemem Edito CMS, poradziła sobie z tym niełatwym zadaniem bardzo dobrze.” - podsumowuje Piotr Filip Kulikowski, Specjalista ds. marketingu, Indykpol Brand Sp. z o.o.

Głównym założeniem było usystematyzowanie zawartych w niej treści. Szczególny nacisk został położony na opracowanie atrakcyjnej szaty graficznej, która jednocześnie ułatwi organizację architektury informacji w serwisie.

Dzięki funkcjonalności Multisite Klient otrzymał pełną możliwość wykorzystania zasobów serwisu według własnych potrzeb. Umożliwia ona łatwe zarządzanie serwisem głównym oraz subserwisami z poziomu głównego panelu. Pozwala także na łatwe tworzenie nowych, spójnych pod względem graficznym podstron i kolejnych subserwisów tematycznych.

Więcej na temat projektu serwisu indykpol.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas