Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Ideo Konsulting – nowy gracz na rynku doradczym

Ideo Konsulting jest efektem współpracy Dominika Kaznowskiego z firmą Ideo. Marka kieruje swoje usługi doradcze do dużych i średnich firm, które są nastawione na innowacje oraz skoncentrowane na rozwój w kanałach cyfrowych.

Właściwie podjęte decyzje biznesowe są często kluczem do sukcesu rynkowego. Wynikają ze zrozumienia usług, rynku, na którym się funkcjonuje oraz rzetelnej analizy działalności, zrozumienia potrzeb klienta, jego oferty oraz zapoznania się ze strukturą jego biznesu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na opracowanie indywidulanych rekomendacji, które obniżają koszty wdrożenia i utrzymania systemów jednocześnie zwiększając efektywność biznesową projektów. To także pierwszy krok do obrania właściwej strategii działania, ukierunkowanej na rozwój. Nowoczesne technologie odgrywają coraz częściej decydującą rolę w sukcesie rynkowym - pozwalają optymalizować wydajność pracy, usprawniać procesy i zwiększać konkurencyjność.

Połączenie doświadczenia Dominika Kaznowskiego oraz wiedzy zespołu Ideo, pozwoliło na stworzenie oferty wykraczającej poza strefę usług IT. Ideo Konsulting zajmuje się m.in. tworzeniem modeli biznesowych, specjalistyczną pomocą w organizowaniu struktur biznesowych, rekrutacji oraz szkoleń pracowniczych, kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych oraz związanych z prawnymi aspektami funkcjonowania firmy w nowych realiach.

"Nasze myślenie o rozwoju Klienta zawsze opiera się na analizie potencjalnych zysków i kosztów z nimi związanych. Dążymy do zmiany na lepsze, dlatego zawsze opieramy nasze rekomendacje na skutecznych modelach biznesowych. Nie boimy się brać odpowiedzialności za wyniki. 20 lat doświadczeń, tworzenie startupów, które odniosły sukces i bogate portfolio klientów, którzy z naszą pomocą dynamicznie się rozwijają, pokazują, że nasze podejście się sprawdza." podsumowuje Arkadiusz Michno, prezes Ideo Sp. z o.o.

Zawiązanie współpracy pod szyldem Ideo Konsulting to nie pierwsza okazja do współpracy. "Ideo to sprawdzony partner biznesowy, z którym współpracowałem na różnych etapach swojej kariery zarówno po stronie klienta, jak i doradcy. W codziennej pracy (zarówno ja, jak i Ideo) myślimy o najważniejszym aspekcie naszego biznesu, czyli tworzeniu realnej wartości dla klienta. Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje i stworzyć ofertę dla firm szukających szans rozwoju w kanałach cyfrowych." mówi Dominik Kaznowski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ideo Konsulting

Może zainteresują Cię także

Ideo i Koźmiński - badamy użytkowników intranetów

3 października 2017
We współpracy z naukowcami Akademii Leona Koźmińskiego podejmujemy próbę zdiagnozowania stanu wykorzystania systemów komunikacji wewnętrznej oraz stopnia zadowolenia ich użytkowników.

12 lat współpracy ze Śnieżką

18 września 2017
Dla Ideo wyznacznikiem sukcesu zawsze jest zadowolenie klientów. Potwierdzeniem tego faktu jest m.in. długoletnia współpraca z wieloma z nich.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas