ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis internetowy Grupy Indykpol

Grupa kapitałowa Indykpol to jedna z największych organizacji w Polsce specjalizująca się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych. Kontrolę nad działalnością grupy sprawuje Indykpol SA z siedzibą w Olsztynie. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w zakresie chowu, technologii obróbki i przetwórstwa drobiu Spółka znajduje się w ścisłym gronie liderów w branży. Ponadto jest uznanym eksporterem mięsa i przetworów drobiowych na rynki europejskie.

Zadania i cele

Na zlecenie Klienta zrealizowaliśmy nową wersję serwisu informacyjnego. Do zadań Ideo należało przygotowanie nowoczesnej szaty graficznej oraz zaproponowanie nowej architektury informacji. Głównym założeniem projektowanego serwisu było nadanie mu lekkości i intuicyjności przy jednoczesnej prezentacji kompleksowej oferty. Ponadto wewnątrz witryny nastąpił podział treści odpowiadającym potrzebom różnych grup odbiorców (dla biznesu, konsumenci).

Istotnym aspektem przyjętym podczas projektowania serwisu było zarządzanie wieloma witrynami internetowymi z jednego miejsca.

Dzięki funkcjonalności Multisite, Klient może udostępniać zasoby we wszystkich istniejących witrynach i używać ich jako podstawy do szybkiego uruchamiana nowych stron. Jest to funkcja, która daje użytkownikom pełną kontrolę i sprawia, że proces zarządzania treścią w wielu witrynach jednocześnie jest wygodniejszy.

Serwis prezentuje informacje dotyczące relacji inwestorskich, w szczególności notowania giełdowe, komunikaty i raporty Spółki, kalendarium inwestora. Na uwagę zasługuje przede wszystkim zaimplementowanie modułu notowań giełdowych Spółki, prezentującego w formie graficznej i tabelarycznej notowania w czasie rzeczywistym oraz indeksów giełdowych: WIG i WIG 20.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku, atrakcyjna architektura informacji,
  • responsywny layout,
  • rozbudowane karty produktów,
  • profesjonalna prezentacja firmy przed inwestorami,
  • szybka, wygodna i prosta obsługa kilku serwisów z jednego panelu administracyjnego.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas