Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Pomysł kluczem do sukcesu

W ostatnią środę maja (tj. 28 maja), w klubie Level odbyła się kolejna impreza PoRobocie przeznaczona specjalnie dla PRowców zajmujących się branżą finansową.

W ostatnią środę maja (tj. 28 maja), w klubie Level odbyła się kolejna impreza PoRobocie przeznaczona specjalnie dla PRowców zajmujących się branżą finansową.

Prelegenci zaprezentowali ciekawe tematy, jak na PoRobocie przystało:

  • Mateusz Ostrowski z Open Finance opowiedział nam o swojej pasji, którą jest Jodo – współczesna odmiana japońskiej szermierki
  • Krzysztof Górlicki z TVN24 mówił o przygotowaniach do rejsu po morzu Egejskim
  • Piotr Stasiak z Polityki opowiadał o fascynującej, ale mało popularnej pasji, jaką jest bibliofilstwo.

My również tam byliśmy... Nasz manager ds. kluczowych klientów - Marcin Kandefer - przedstawił prezentację pt. "Pomysł kluczem do sukcesu”, czyli przegląd pomysłów, które odniosły spektakularny sukces lub spektakularną porażkę w sieci.

Może zainteresują Cię także

Elektroniczny urząd przyszłością administracji

29 maja 2008
Byliśmy partnerami konferencji "Elektroniczny urząd przyszłością administracji" organizowanej przez Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Konferencja odbyła się w zamku w malowniczym Przecławiu dn. 29 maja 2008 r.

Motocykliści nareszcie mają swoje miejsce w sieci!

19 maja 2008
W sieci zadebiutował portal społecznościowy MOTOGEN.PL - nowy, napędzany pasją serwis o tematyce motocyklowej, którego celem jest integracja wszystkich miłośników jednośladów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas