Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Pracownik Ideo na Internet Beta 2010

W ostatnich dniach września w Rzeszowie odbyła się druga edycja konferencji Internet Beta 2010.

W ostatnich dniach września w Rzeszowie odbyła się druga edycja konferencji Internet Beta 2010. Spotkanie to skupiło różne środowiska naukowe, ale dla każdego z nich punktem wyjścia był Internet. Przez trzy dni dyskutowano o przyszłości oraz nowych perspektywach związanych z jego wykorzystaniem w różnych branżach.

Podczas konferencji można było uczestniczyć w wystąpieniach oraz dyskusjach w kuluarach. Jedno z wystąpień poprowadził ekspert Działu Promocji w Wyszukiwarkach z Ideo - Wojciech Szymański. Zajął się on pojęciem Findability, czyli szeroko pojętej „znajdowalności” w Internecie. W swojej prelekcji przekonywał słuchaczy, że na sukces bycia znalezionym w Internecie składa się wiele elementów i żaden z nich nie może zostać pominięty.

Konferencja ta jest jednym z bardziej prestiżowych spotkań o tej tematyce. Skupia różne środowiska, dzięki czemu daje możliwość posłuchania wystąpień prelegentów z innych dziedzin oraz specjalności. Jest to zabieg celowy, który ma pozytywnie wpłynąć na różnorodność prezentowanej na konferencji wiedzy oraz różnych punktów widzenia.

Organizatorem konferencji jest Katedra Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Może zainteresują Cię także

Program lojalnościowy dla E.Wedel

29 września 2010
Program dedykowano sprzedawcom, a jego idea polega na zbieraniu punktów wymienialnych na nagrody.

Impreza integracyjna 2010

8 września 2010
Tegoroczna impreza pracowników firmy Ideo odbyła się 27 sierpnia w stylowej, staropolskiej restauracji w miejscowości Kielnarowa.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas