Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Public Relations w samorządzie 2008

W dniach 11-13 czerwca 2008 r. w Kraśniku odbyła się V OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA „Public Relations w samorządzie.

W dniach 11-13 czerwca 2008 r. w Kraśniku odbyła się V OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA „Public Relations w samorządzie. Komunikacja społeczna - budowanie wizerunku liderów i organizacji samorządowych”.

Program tej, trwającej trzy dni konferencji obfitował w ciekawe wystąpienia znanych w kręgach branży PR ludzi.

Konferencja tematyką obracała się wokół zagadnień związanych z zaletami, trudnościami oraz wyzwaniami jakim musi sprostać działaność PR jednostek samorządowych.

Arkadiusz Michno, dyrektor generalny Ideo Sp. z o.o., był jednym z prelegentów. Jego wystąpienie obejmowało tematyką szeroko pojęty temat budowy strategii promocji samorządu w Internecie. Prezentacja zawierała korzyści związane z profesjonalną obecnością jednostek samorządu w sieci. Wszystko zobrazowane było konkretnymi przykładami.

Może zainteresują Cię także

Certyfikat Google dla pracownika Ideo

11 czerwca 2008
Dział Ideo SEM oprócz sukcesów na polu usług dla Klientów stawia również na ciągły rozwój. Z tego powodu, 3 czerwca 2008 r. jeden z pracowników działu Ideo SEM przystąpił do egzaminu Qualified Google Advertising Professional i zdał go pozytywnie.

Pomysł kluczem do sukcesu

30 maja 2008
W ostatnią środę maja (tj. 28 maja), w klubie Level odbyła się kolejna impreza PoRobocie przeznaczona specjalnie dla PRowców zajmujących się branżą finansową.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas