Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Dajemy szansę nowym pracownikom

Nasi przedstawiciele byli uczestnikami "Targi Pracy i Innowacji", które odbyły się w dn. 12 czerwca 2008 r. w budynkach Politechniki Rzeszowskiej.

Nasi przedstawiciele byli uczestnikami "Targi Pracy i Innowacji", które odbyły się w dn. 12 czerwca 2008 r. w budynkach Politechniki Rzeszowskiej.

Ideą targów jest zaprezentowanie przez przedsiębiorców ofert pracy dla absolwentów podkarpackich uczelni wyższych oraz przedstawienie innowacyjnych rozwiązań technologicznych lub organizacyjnych opracowanych, wdrożonych i stosowanych przez uczestników targów.

Targi Pracy i Innowacji stanowią kontynuację Targów Innowacji, które odbyły się w czerwcu 2007 roku w budynku Preinkubatora Akademickiego PPNT i spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem studentów.

Nasza ekipa prezentowała oferty pracy na kilka stanowisk. Zainteresowanie pracą w branży interaktywnej jest duże, gdyż młodzież interesuje się tą tematyką.

Zachęcamy do przeglądnięcia ofert pracy znajdujących się na naszej stronie firmowej.

Może zainteresują Cię także

Public Relations w samorządzie 2008

16 czerwca 2008
W dniach 11-13 czerwca 2008 r. w Kraśniku odbyła się V OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA „Public Relations w samorządzie.

Certyfikat Google dla pracownika Ideo

11 czerwca 2008
Dział Ideo SEM oprócz sukcesów na polu usług dla Klientów stawia również na ciągły rozwój. Z tego powodu, 3 czerwca 2008 r. jeden z pracowników działu Ideo SEM przystąpił do egzaminu Qualified Google Advertising Professional i zdał go pozytywnie.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas