ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Sklep internetowy dla Polskich Kolei Linowych

Rozbudowany sklep internetowy zintegrowany z systemem SKIDATA.

Polskie Koleje Linowe to operator kolei linowych w najpopularniejszych miejscowościach polskich gór. To firma z blisko 80 - letnią tradycją, która łączy nieustanny rozwój z dbałością o środowisko naturalne.

W ramach naszej współpracy z PKL wdrożyliśmy sklep internetowy zintegrowany z systemem obsługującym bilety i skipassy SKIDATA oraz skonfigurowaliśmy system Comarch ERP XL.

Głównym założeniem projektu było usprawnienie dystrybucji biletów i obsługi klienta. Wdrożony przez nas system pobiera informacje o aktualnie dostępnej liczbie miejsc na daną kolejkę. Bilet na przejazd generowany jest dopiero po potwierdzeniu zamówienia. Takie rozwiązanie zapewnia obsługę klienta indywidualnego na wysokim poziomie i minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek”, podsumowuje Marcin Wojtoń, Dyrektor Handlowy w Ideo.

Branża turystyczna rządzi się swoimi prawami i czasem, ze względu na trudne warunki atmosferyczne, pojawia się konieczność zamknięcia danej kolejki przez PKL. Opracowany przez nas mechanizm pozwala na blokowanie poszczególnych ośrodków. Opcja ta połączona jest z masowym zwrotem zakupionych na ten okres biletów. Jednocześnie do użytkowników kolei wysyłane jest powiadomienie o zaistniałej sytuacji poprzez e-mail oraz SMS.

Sklep internetowy dla Polskich Kolei Linowych jest nieustannie przez nas rozwijany. Obecnie trwają prace nad dodatkowymi funkcjonalnościami dedykowanymi dla Biura Obsługi Klienta. Dzięki nim możliwe będzie m.in. zasilanie kart PKLPass oraz zgłaszanie reklamacji i zwrotów w imieniu klientów, a także ponowna wysyłka biletów. Prowadzone są także prace nad modułem przeznaczonym do obsługi kontrahentów hurtowych.

Więcej na temat projektu: sklep internetowy dla PKL.

Może zainteresują Cię także

Serwis produktowy dla Bien-Air Dental

20 marca 2019
W ramach kontynuacji współpracy ze szwajcarskim producentem sprzętu medycznego Bien-Air, przygotowaliśmy kolejny serwis produktowy.

Oświadczenie w sprawie systemu Karty Krakowskiej

13 marca 2019
Informujemy, że zaistniały na przełomie czerwca i lipca 2018 roku nieautoryzowany dostęp do systemu Karty Krakowskiej, był wynikiem braku włączenia w systemie wszystkich opcji zabezpieczających.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas