Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Kreatywne przestrzenie cz.2

NowyMarketing.pl, 25.07.2013r. Autor: Łukasz Szymański.

W biurze, której z agencji jedna ze ścian pokryta jest imitacją soczystej trawy, a gdzie rezyduje kot Szeryf i w której stołówce pani Iwonka wyczarowuje każdego dnia przepyszne domowe posiłki? Kolejne agencje odsłaniają swoje wnętrza.


Rzeszów: Ideo

Wszyscy jesteśmy pracownikami i wiemy, że dla dobrej i wydajnej pracy konieczna jest między innymi przyjazna atmosfera. Aby umilić całej ekipie (teraz już ponad 130 osób) zarówno pracę jak i wspólne codzienne funkcjonowanie, zbudowaliśmy biurowiec dostosowany do naszych potrzeb. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku. Od tamtego czasu stale dbamy o to, by był jeszcze przyjemniejszy dla wszystkich, którzy w nim przebywają. Dzięki temu każdy pracownik ma wygodne, przestronne stanowisko pracy w klimatyzowanym biurze. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, ok. 15 minut spacerkiem od centrum miasta, dworca PKP i PKS, zapewniając jednocześnie wygodny dojazd i parking wraz ze stojakiem na rowery.

W budynku mamy 4 obszerne salki konferencyjno-szkoleniowe oraz kilka pokoi spotkań, które wykorzystujemy do szkoleń zewnętrznych, wewnętrznych jak i osobistego mentoringu, a także spotkań projektowych.
Kuchnia to przestronne miejsce spotkań przy wspólnych posiłkach, w którym bez problemu zmieści się naraz ponad 40 osób, co dodatkowo integruje zespół w porze obiadowej. To tutaj przez cały tydzień czekają pyszne świeże jabłka, gruszki, banany i mandarynki, a w tłusty czwartek cała masa pączków. Oprócz kuchni głównej w budynku znajdują się 4 w pełni wyposażone aneksy kuchenne, w których możesz do woli korzystać z kilku rodzajów kawy, herbaty, soków, mleka czy wody mineralnej – wybierasz to, co lubisz. Postawiliśmy również automat, w którym taniej niż w okolicznych sklepach możesz kupić słodycze, drobne przysmaki czy dania do przygotowania „na szybko”. W stołówce pani Iwonka wyczarowuje każdego dnia przepyszne domowe posiłki, a liczne rzeszowskie restauracje i pizzerie chętnie dostarczają do nas swoje smakowitości.

W jednym z pomieszczeń naszego budynku stoi na stałe stół do ping-ponga, który inspiruje nas do organizowania firmowych mistrzostw. Tych, którzy lubią mniej dynamiczne sporty zapraszamy do korzystania z konsoli Wii.

Nie jest to co prawda nasza zasługa, ale w bliskiej okolicy znajdują się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, co zainteresuje tych, którzy już mają dzieci.


Autor
 

Łukasz Szymański
Z branżą związany od 2003 r. Doświadczenie zdobywał projektując serwisy internetowe jako freelancer. Od 2006 r. pracuje w firmie Ideo Sp. z o.o., która łączy kompetencje Agencji Interaktywnej i Internet Software House. Początkowo kierował projektami, obecnie odpowiada za kontakty z klientami i budowanie kompleksowych strategii związanych z obecnością firm w Internecie. Pozwala mu to często zastanawiać się „co by było gdyby…” w internetowej rzeczywistości. Członek Zarządu VII oraz VIII Kongresu PR. Trochę szkoli, trochę mówi, trochę też pisze na temat szeroko pojętego „bycia marek” on-line. Brał udział w projektach realizowanych m.in. dla: Raiffeisen Bank Polska S.A., Nestlé Polska S.A., D-LINK Europe Ltd., BPH TFI S.A., Commercial Union PTE S.A.

Publikacja:
NowyMarketing.pl, 25.07.2013r.

raport_ecommerce_


 


Może zainteresują Cię także

Trzeba mieć pasję

4 lutego 2013
Klucz do przyszłości, nr 01/2013. Autor: Wojciech Szymański.

Raport: Marketing w wyszukiwarkach

20 grudnia 2012
Interaktywnie.com, grudzień 2012. Autor wypowiedzi: Wojciech Szymański.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas