Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Dedykowana aplikacja do tworzenia prezentacji

Artell jest norweską agencją komunikacyjną. Firma specjalizuje się w obsłudze firm z branży medycznej i farmaceutycznej. Zajmujące się komunikacją bieżącą, wprowadzaniem na rynek marek i produktów oraz kampaniami informacyjnymi w obszarze zdrowia.

Zadania i cele

Jako podwykonawca agencji, dla jednego z jej Klientów, przygotowaliśmy dedykowaną aplikację, która stanowi narzędzie do budowania multimedialnych i atrakcyjnych wizualnie prezentacji. Aplikacja została oparta na naszym autorskim systemie zarządzania treścią Edito CMS w wersji 4.0. Innowacyjnym rozwiązaniem jest ilustrowanie prezentacji materiałami video.

Szybkie tworzenie rozbudowanych prezentacji, uzupełnianych np. materiałami szkoleniowymi.

Aplikacja ułatwia przedstawienie treści w formie atrakcyjnego video, które może przybierać spersonalizowany charakter dzięki wykorzystaniu narratora. Z poziomu panelu administracyjnego Klient ma możliwość uzupełniania prezentacji o dodatkowe materiały w formie dokumentów PDF, czy filmów video. Ponadto aplikację wzbogaciliśmy o element quizu, który może stanowić podsumowanie i weryfikację wiedzy odbiorców.

Wyboru bloku treści można dokonać samodzielnie na pierwszym ze slajdów, ze spisem treści. Jeśli żadna decyzja nie zostanie podjęta, następuje automatyczne przejście do opisu kolejnej części prezentacji. Dodatkowo, w aplikacji umieszczona została oś czasu, na której dostępne są wszystkie bloki tematyczne. W trakcie prezentacji użytkownik może zaznaczyć interesujące go materiały, w celu ich pobrania (jako spakowany plik) po zakończonej prezentacji.

W aplikacji zastosowaliśmy podział na odbiorców grupowych i indywidualnych. W przypadku prezentacji indywidualnej użytkownik podczas odtwarzania filmu ma możliwość ręcznego przewinięcia do dowolnie wybranego momentu na osi czasu. Dodatkowo tylko dla tych odbiorców dostępne są opcje korzystania z koszyka materiałów.

Użytkownicy grupowi otrzymują link do quizu w zewnętrznym serwisie Kahoot. Pojawia się też różnica w sposobie wybierania konkretnych bloków tematycznych. Prezentacja w wersji dla grup wyświetlana jest w formie autoplay, bez możliwości przejścia do danego rozdziału.

Główne korzyści dla Klienta
  • Tworzenie atrakcyjnych wizualnie prezentacji,
  • wysoka intuicyjność i łatwość obsługi aplikacji,
  • nowoczesna i innowacyjna forma prezentowania treści,
  • wysoki komfort użytkowania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas