Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Platforma e-learningowa dla Bioton S.A.

Bioton S.A. to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się wytwórstwem oraz dystrybucją leków i produktów biotechnologicznych od 1989 r. Spółka produkuje kliniczne nowoczesne leki, w tym: rekombinowaną insulinę ludzką i jej formy farmaceutyczne, ludzki hormon wzrostu, a także antybiotyki. Firma prowadzi sprzedaż globalną, rejestrując swoje produkty w wielu krajach świata.

Zadania i cele

Nadrzędnym celem w ramach współpracy z Bioton S.A. było zaprojektowanie oraz wdrożenie platformy e-learningowej, działającej w ramach firmowego intranetu. Na platformie udostępnione zostały informacje, w tym materiały marketingowe i dydaktyczne, których odbiorcami są wyłącznie pracownicy firmy. Osiągnięta została atrakcyjna i efektywna metoda poszerzania wiedzy w strukturach wewnętrznych firmy.

Ideo wdrożyło platformę e-learningową dedykowaną pracownikom Bioton. Pozwala na agregowania materiałów oraz przeprowadzanie szkoleń.

W ramach wdrożenia standardowej wersji platformy Edito E-learning wykorzystaliśmy funkcjonalne rozwiązania m.in. moduł powiadomień, który umożliwia tworzenie harmonogramu komunikatów dla wybranych szkoleń.

Typy powiadomień:

  • zbliżająca się data zakończenia szkolenia
  • akceptacja użytkownika po zapisie na szkolenia
  • powiadomienie dla opiekuna grupy o niezaliczonych szkoleniach
  • powiadomienie po zaliczeniu szkolenia dla opiekuna grupy

Dodatkowo na zlecenie Klienta zaimplementowaliśmy moduł bazy wiedzy, który stanowi swoisty magazyn informacji. W postaci plików do pobrania przechowywane są w nim wszystkie istotne dokumenty m.in. badania, artykuły, raporty oraz linki do stron www. Dane narzędzie dostępne jest wyłącznie dla pracowników jednostki, zgodnie z przyjętą hierarchią wewnątrz instytucji.

Zlecenie obejmuje, także przeprowadzenie szkolenia dla pracowników w siedzibie Klienta, z zakresu obsługi platformy i pełnego wykorzystania jej możliwości.

Korzyści dla Klienta:
  • Nowoczesna platforma dostosowana do potrzeb użytkowników,
  • możliwość przygotowania wersji szkoleń na urządzenia mobilne,
  • integracja z firmową bazą wiedzy, intranetem, kalendarzem i katalogiem produktów,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas