Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Portal prawniczy "Prawo.pl" dla Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Sp. z o.o. jest czołowym dostawcą usług wydawniczych i informacyjnych oraz oprogramowania. Oferta firmy kierowana jest do profesjonalistów z rynku prawnego, finansów, administracji, zarządzania ryzykiem i zgodnością z przepisami, edukacji oraz HR. Swoją działalność prowadzi w 40 krajach, gdzie zatrudnia ponad 19 tysięcy pracowników.

Zadania i cele

Serwis www.prawo.pl, został oparty o nasz autorski system Edito CMS, który cechuje intuicyjna obsługa i szeroka gama funkcjonalności. Jednym z kluczowych czynników przemawiających za wyborem Edito była jego wydajność potwierdzona wcześniejszymi wdrożeniami w obszarze portali informacyjnych.

Projekt obejmował migrację kilkunastu obecnie działających stron tematycznych, w jeden duży portal informacyjny.

Portal został podzielony na sekcje, których treści odpowiadają tematom poszczególnych serwisów, jakim były poświęcane przed migracją. Nowoczesny i czytelny layout portalu został zaprojektowany przez naszych specjalistów.

Nad wdrożeniem nowej strony i przebiegiem migracji czuwał zespół specjalistów SEO, dla których największym wyzwaniem było płynne przeniesienie ruchu organicznego z likwidowanych serwisów. Proces ten wymagał przekierowania bardzo dużej liczby adresów URL oraz zadbania o prawidłową strukturę nowej strony, przygotowaną zgodnie z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarek dla webmasterów. Aktualnie ponad połowa ruchu organicznego pochodzi z wyszukiwarek.

Przeczytaj case study opisujące proces wdrożenia portalu informacyjnego Prawo.pl i migracji jego treści.

Portal stał się dla Klienta również narzędziem, które łączy się z produktem o nazwie LEX, gdzie umieszczane są codziennie nowe dokumenty prawne.

Główne korzyści dla Klienta
  • Kilkanaście serwisów contentowych zagregowanych w jednym miejscu i zarządzane z jednego panelu,
  • logiczna i intuicyjna architektura informacji,
  • responsywna strona WWW, zachęcająca do przeglądania na urządzeniach mobilnych,
  • narzędzie współpracujące z innymi produktami Klienta.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas