ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Program lojalnościowy Voltimum Plus dedykowany instalatorom oraz fachowcom branży elektrycznej

Voltimum to jeden z największych portali dostarczających informacje o produktach, szkoleniach i nowościach z globalnego rynku elektrycznego. Społeczność skupiona wokół marki liczy ponad 400 tys. osób. Głównie instalatorów, wykonawców i hurtowników. Firma dysponuje kilkunastoma oddziałami na całym świecie, z siedzibą główną w Genewie.

Zadania i cele:

W ścisłej współpracy ze spółką Motivation Direct zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy program lojalnościowy Voltimum Plus, dedykowany instalatorom oraz fachowcom branży elektrycznej.

W proces opracowania programu zaangażowani byli najwięksi w branży dystrybutorzy - CEF, KEW Electrical, Shop4 i Medlock Electrical Distributors oraz międzynarodowi producenci – Schneider Electrical, Signify, LINIAN oraz WAGO.

Ogólnobranżowy, multibrandowy program lojalnościowy skierowany do społeczności fachowców.

Dla uczestników programu została przygotowana platforma lojalnościowa, z możliwością rejestracji i opcją realizacji zakupów u partnerskiego dystrybutora lub producenta. Za każde zakupy przyznawane są punkty, które są automatycznie przeliczane i dodawane na indywidualne konto uczestnika. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zapisania się na webinaria oraz wydarzenia online, na których uczestnicy mogą poszerzać swoją wiedzę. Udział w nich również pozwala zdobywać punkty w programie.

Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów, użytkownik może wymienić je na dowolnie wybrane nagrody, które dostępne są w obszernym katalogu. W katalogu dostępna jest także możliwość przekazania zdobytych punktów na cele charytatywne za pośrednictwem Electrical Industries Charity. Fundacja oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla tych, którzy służą i służyli w sektorze elektrycznym i energetycznym.

Program Voltimum Plus został uruchomiony w Wielkiej Brytanii i spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.  Już po 6 miesiącach od wdrożenia, liczba aktywnych uczestników wyniosła kilka tysięcy. Do programu cały czas dołączają nowe marki z branży elektrycznej. Dlatego też w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie programu w kolejnych 3 państwach europejskich.

Główne korzyści dla Klienta:
  • Efektywny program lojalnościowy skupiający profesjonalistów,
  • zwiększenie zasięgu marki Voltimum,
  • budowa zaangażowanej społeczności z branży elektrycznej,
  • dedykowane rozwiązania w panelu administracyjnym,
  • wsparcie rozwoju międzynarodowego marki.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas