Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Serwis internetowy dla KUKE Finance S.A.

Firma KUKE Finance S.A. powstała z inicjatywy Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., która od 1991 roku ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Działania firmy skupiają się przede wszystkim wokół finansowania należności zagranicznych i krajowych w ramach wszystkich dostępnych na rynku rodzajów factoringu. Warto podkreślić, że usługi oferowane przez KUKE Finance S.A. są dedykowane przedsiębiorcom z sektora MŚP, którzy szukają wsparcia finansowego, niezbędnego do dalszego rozwoju działalności.

Zadania i cele

Strona internetowa www.kuke-finance.pl została wykonana w oparciu o zaawansowany system zarządzania treścią – CMS Edito.

Nadrzędnym celem było zbudowanie wizerunkowej strony firmowej, która będzie wizytówką przedsiębiorstwa.

Projektując stronę oparliśmy się na trendzie Flat design. Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań uzyskaliśmy przejrzystą, nowoczesną, a przede wszystkim estetyczną stronę, która dodatkowo posiada wersję w języku angielskim, stworzoną z myślą o zagranicznych kontrahentach.

Praca naszych specjalistów zaowocowała stworzeniem estetycznej, nowoczesnej i przyjaznej użytkownikom strony internetowej. Kolejnym krokiem było zbudowanie świadomości marki wśród określonej grupy odbiorców. W tym celu przygotowaliśmy precyzyjnie targetowaną kampanię w ramach Google AdWords, wykorzystującą szereg narzędzi udostępnianych przez Google. Więcej na temat przeprowadzonej kampanii.

Główne korzyści dla Klienta
  • Strona responsywna (RWD), dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana,
  • CMS Edito posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwalający na samodzielną aktualizację,
  • uzyskanie profesjonalnego wizerunku firmy,
  • uwiarygodnienie w oczach kontrahentów,
  • szybko ładująca się strona, dzięki ograniczeniu zbędnych elementów graficznych,
  • platforma Edito posiada mechanizmy ułatwiające pozycjonowanie strony internetowej.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas