Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Serwis internetowy dla Rzeszowskiego Domu Kultury

Rzeszowski Dom Kultury to centrum artystycznego rozwoju Rzeszowa. Podstawowym założeniem instytucji jest tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju wszelkich form lokalnej aktywności kulturalnej. Zadania te realizowane są poprzez organizację imprez artystycznych, upowszechnianie różnorodnych dziedzin sztuki tj. koncerty, wystawy, spektakle i festiwale. Działalność kulturalna RDK prowadzona jest na terenie całego miasta, w 16 filiach.

Zadania i cele

Serwis internetowy RDK to internetowa platforma społeczna, która w swoim założeniu gromadzi dobre inicjatywy i rozwiązania społeczne, wspierające rozwój i promocję miasta. Jej nadrzędnym celem jest usprawnienie kanału komunikacyjnego samorządu z mieszkańcami Rzeszowa.

Subserwisy wszystkich filii zarządzane są w jednym panelu administracyjnym, jednakże stanowią odrębne serwisy.

Serwis został wdrożony w oparciu o CMS Wordpress w trybie Multisite. Wszystkie subserwisy charakteryzują się takim samym layoutem. Jego przemyślana struktura informacji pozwala na łatwe dotarcie do najważniejszych elementów serwisu. Wspólną cześć dla wszystkich witryn stanowi przesuwane menu główne, slider oraz stopka.

Klientowi zależało na możliwości globalnego zarządzania wszystkimi witrynami. Uprawnienia administracyjne do poszczególnych serwisów nadane zostały osobom zarządzającym poszczególnymi filiami. Dzięki takim rozwiązaniom wszystkie treści, aktualności czy galerie mogą być wyświetlane na stronie głównej oraz w obrębie filii, której dotyczą. Nie ma konieczności kopiowania tych danych.

Dodatkowym narzędziem jest wyszukiwarka zajęć z możliwością własnej konfiguracji i zarządzania filtrami aktywności. Na stronie głównej została wzbogacona o dodatkowy filtr wyboru filii. Podobnie jak aktualności, zajęcia nie są dublowane, a jedynie odpowiednio przypisywane do witryn.

Głowne korzyści dla Klienta
  • Zarządzanie każdym z oddziałów z jednego panelu lub niezależnie,
  • dodanie uprawnień administratora w obrębie wybranych filii,
  • każda fila jest osobną stroną i występuje pod odrębną subdomeną,
  • dedykowany system zarzadzania zajęciami,
  • możliwość dodania kolejnych oddziałów, które można wydzielić na osobnej podwitrynie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas