Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis produktowo-wizerunkowy dla Cersanit

Grupa kapitałowa Cersanit zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów zapewniających kompleksowe wyposażenie łazienek (ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien akrylowych i brodzików prysznicowych, mebli łazienkowych i akcesoriów łazienkowych). Jest jedną z wiodących firm produkcyjnych branży wnętrzarskiej na rynku europejskim.

Zadania i cele

Dla Klienta odświeżyliśmy serwis produktowo – wizerunkowy. Realizacja poległa na wdrożeniu w serwisie autorskiego systemu Edito CMS. Narzędzie to charakteryzuje się modułową budową, dzięki temu jest wysoce skalowany i elastyczny. Ułatwia to dostosowanie projektu do wymagań Klienta i Jego potrzeb inwestycyjnych.

Zakres realizacji obejmował wdrożenie nowego serwisu rozbudowanego o szereg modułów zaprojektowanych i zrealizowanych pod potrzeby Klienta.

Wśród modułów dedykowanych znalazły się m.in.:

Katalog produktów, który umożliwia prezentację produktów z oferty firmy w atrakcyjny sposób. Karty produktów zawierają m.in.: opisy, zdjęcia, wymiary, aranżacje z daną kolekcją itd. Dzięki wysokiej wydajności platformy CMS system nie narzuca ograniczeń ilościowych w zakresie ilości produktów w katalogu.

Inspirator wnętrz to wielofunkcyjny konfigurator online uzupełniony o wizualizer, czyli wirtualne studio aranżacyjne. Narzędzie pozwala dopasować produkty (płytki, ceramikę, wyposażenia) do własnych projektów łazienek. Użytkownik ma do wyboru modyfikacje w trzech wariantach rozmiaru pomieszczenia.

Wyszukiwarki, które uwzględniają potrzebę zawężenia zbioru zwracanych danych w oparciu o wyszukiwanie pełnotekstowe.

Ponadto dzięki użyciu funkcji geolokalizacji użytkownik może szybko znaleźć najbliższe punkty sprzedaży Cersanit.

Aby zwiększyć dostępność serwisu na urządzeniach mobilnych wdrożyliśmy mechanizmy Responsive Web Design.

Główne korzyści dla Klienta
  • Odświeżenie wizerunku,
  • wsparcie działu handlowego,
  • przejrzysta architektura informacji,
  • dostępność serwisu na urządzaniach mobilnych,
  • prosty i intuicyjny w obsłudze moduł aranżacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas