Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Strona wizerunkowo-produktowa dla Akropol

Akropol od ponad 20 lat zajmuje się obróbką kamienia naturalnego. Oferuje swoim klientom atrakcyjne rozwiązania dedykowane zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynku. Firma realizuje projekty komercyjne oraz indywidualne.

Zadania i cele

Współpracę z firmą Akropol nawiązaliśmy kilkanaście lat temu. Od tego czasu na bieżąco realizujemy projekty IT dla naszego Klienta. Najnowsza realizacja polegała na zaprojektowaniu i wdrożeniu nowoczesnego serwisu wizerunkowo-produktowego.

Atrakcyjna i w pełni intuicyjna strona produktowa, oparta na Edito CMS.

Projekt wykonaliśmy na autorskim systemie Edito. Jego funkcje umożliwiają Klientowi zarządzanie strukturą i treścią serwisu. Klient posiada także możliwość samodzielnego rozbudowywania strony, poprzez wprowadzanie nowych elementów.

Jedną z najważniejszych funkcji, jakie wprowadziliśmy w serwisie, jest możliwość przeglądania szczegółów produktu, które zostały zaprezentowane w danej realizacji. Użytkownik może przejść bezpośrednio z poziomu realizacji do strony produktowej. Takie rozwiązanie stanowi źródło inspiracji dla użytkowników strony i pozwala na swobodne przeglądanie oferty produktowej firmy. Przyspiesza także znalezienie odpowiednich produktów poprzez prezentowanie ich w gotowych aranżacjach oraz zestawieniach z innymi produktami.

Uzupełnieniem intuicyjnej nawigacji jest przejrzysta architektura informacji, która zapewnia szybki dostęp do poszczególnych sekcji serwisu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Intuicyjna strona internetowa,
  • możliwość samodzielnej rozbudowy modułu przez Klienta,
  • czytelność i przejrzystość prezentowanych treści,
  • możliwość przeglądania produktów z poziomu realizacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas