New Business Manager

Poszukujemy energicznej i charyzmatycznej osoby, która dołączy do zespołu zajmującego się sprzedażą ofertowanych przez nas usług. Dołącz go grona naszych pracowników i weź udział w innowacyjnych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów!
Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B (również klientów zagranicznych)
  • Dbanie o jakość relacji z obecnymi klientami: utrzymywanie pozytywnych i trwałych stosunków handlowych oraz ich ciągły rozwój
  • Rozbudowa bazy potencjalnych klientów
  • Wsparcie w opracowywaniu akcji sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją
  • Koordynowanie procesu nawiązywania współpracy z klientami: prowadzenie rozmów i negocjacji biznesowych, przygotowanie ofert i prezentacji, finalizacja kontraktów
  • Doradztwo oraz kreowanie dostosowanych do klientów ofert handlowych w wybranych obszarach IT

Wymagania

  • Znajomość zagadnień z obszaru IT i/lub marketingu internetowego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie)
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point)
  • Duża samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • Możliwość pracy dla największych marek polskich i zagranicznych,
  • Dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym,
  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • Rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • Możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • Przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance,
  • Plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju i dostępnych benefitach: www.kariera.ideo.pl

Sposób aplikacji

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca // ideo.pl. W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych

Klienci o nas