Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Arkadiusz Michno wśród najbardziej kreatywnych

Arkadiusz Michno znalazł się w zestawieniu 50. najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie wg. magazynu „Brief”.

Arkadiusz Michno znalazł się w zestawieniu 50. najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie wg. magazynu „Brief”. W imieniu Arka dziękujemy za uznanie. Za nasz komentarz niech posłuży cytat z magazynu, z którym nie możemy się nie zgodzić:

"Ekonomiści od dawna są zgodni, że tym, co decyduje o długookresowym postępie gospodarczym, jest innowacyjność i kreatywność. W Polsce działa coraz więcej firm, które wprowadzają niekonwencjonalne rozwiązania oraz produkty i stają się liderami w swojej dziedzinie w Europie, a nawet na świecie. Za każdą z nich stoją ludzie z pasją, którzy nie boją się wyzwań i konsekwentnie podążają w wyznaczonym przez siebie kierunku. Naszym zdaniem warto o takich ludziach mówić, dlatego po raz drugi przedstawiamy na łamach magazynu „Brief” ranking 50. najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie. Wyróżniliśmy w nim osoby, które tworzyły firmy od podstaw, jak i te, zarządzające międzynarodowymi korporacjami. Znajdują się w nim także postacie z niewielkich firm działających lokalnie, przedsiębiorstw, które zdobywają rynki światowe, a także tych istniejących od kilku dekad i od kilku lat. Tym, co łączy wszystkich wyróżnionych przez nas w rankingu, jest kreatywne podejście do biznesu, które pozwala zawsze być o krok przed konkurencją."

Może zainteresują Cię także

Konferencja „Nowe trendy w e-marketingu”

7 marca 2012
Objęliśmy patronatem konferencję „Nowe trendy w e-marketingu” zorganizowaną przez Epr.pl - PR bez Słodzenia! Odbędzie się 8 marca 2012 r. w Warszawie. Dostępna będzie także transmisja online.

Nowy serwis dla Senatu RP

2 marca 2012
W wyniku kolejnych wygranych przetargów do grona naszych klientów dołączyła między innymi Kancelaria Senatu RP, dla której przygotowaliśmy odświeżony serwis www.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas