Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Nowy serwis dla Senatu RP

W wyniku kolejnych wygranych przetargów do grona naszych klientów dołączyła między innymi Kancelaria Senatu RP, dla której przygotowaliśmy odświeżony serwis www.

W wyniku kolejnych wygranych przetargów do grona naszych klientów dołączyła między innymi Kancelaria Senatu RP, dla której przygotowaliśmy odświeżony serwis www.

Serwis www zaprojektowany na zlecenie Kancelarii Senatu RP stanowi główne źródło informacji na temat zarówno Senatu jak i wydarzeń, w które się angażuje. W ramach współpracy powstał nowy projekt graficzny, który wdrożony został do systemu Edito CMS. Serwis utrzymywany jest na serwerach zarządzanych przez Ideo.

Serwis wykorzystuje silnik Edito CMS w wersji PHP, do którego dobudowane zostały liczne rozwiązania dedykowane, dzięki czemu stanowi przyjazne narzędzie informatyczne usprawniające codzienną pracę wewnętrzną Kancelarii Senatu RP i Działu Stenogramów.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ideo. Łatwy i szybki w obsłudze system zarządzania treścią, przygotowane specjalnie na nasze potrzeby funkcjonalności, dobrze zaprojektowana strona - pozwalają na atrakcyjną, przejrzystą i nowoczesną prezentację aktywności Senatu" - podsumowuje Andrzej Andruszkiewicz, Kancelaria Senatu RP

Może zainteresują Cię także

Food Marketing Trends i Myślące serwisy www po raz drugi

24 lutego 2012
W lutym miały miejsce kolejne konferencje zorganizowane przez MR Academy, w trakcie których nasi pracownicy prezentowali swój punkt widzenia na interesujące tematy. 16 lutego - „Food Marketing Trends”, 22 lutego - „WEB 3.0 – Nowe Standardy”.

Odświeżone serwisy dla AXA Polska S.A.

16 grudnia 2011
Efektem współpracy Ideo z polskim oddziałem jednego z największych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas