Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Odświeżone serwisy dla AXA Polska S.A.

Efektem współpracy Ideo z polskim oddziałem jednego z największych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej

Efektem współpracy Ideo z polskim oddziałem jednego z największych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej AXA Polska S.A., są odświeżone serwisy internetowe dwóch Spółek wchodzących w skład Grupy AXA. Nowe oblicze zyskał serwis główny AXA Polska S.A. oraz serwis dedykowany AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Priorytetem w realizowanych projektach było podniesienie czytelności prezentowanych w serwisach informacji oraz wdrożenie szaty graficznej zgodnej z wymogami AXA Group. Wprowadzenie nowych funkcjonalności pozwala na dotrzymanie kroku rosnącym wymaganiom klientów, którzy oczekują profesjonalnego, dobrze zorganizowanego serwisu firmowego.

W nowym serwisie AXA Polska moduł produktów finansowych stał się najważniejszym elementem nawigacyjnym strony głównej. Dzięki niemu internauta w krótkim czasie dotrze do poszukiwanych przez siebie produktów finansowych i zapozna się ze wszystkimi ich szczegółami.

Serwis tfi.axa.pl jest dedykowany produktom związanym z funduszami inwestycyjnymi zarządzanymi przez AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Prezentowane są w nim aktualne, rzetelne oraz obiektywnie przygotowane zestawienia poszczególnych grup subfunduszy. Wybór najatrakcyjniejszego (w zależności od potrzeb i oczekiwań danego internauty) ułatwiają na bieżąco aktualizowane notowania jednostek uczestnictwa oraz ocenami poziomu ryzyka związanego z danym subfunduszem.

Znacznym ułatwieniem dla potencjalnych i obecnych klientów jest „Centrum Informacyjne”, w którym umieszczono wszystkie istotne z punktu widzenia klienta wiadomości dotyczące rynku inwestycji w Polsce przygotowane przez zespół ekspertów AXA TFI.

Może zainteresują Cię także

Ideo wśród najlepszych w Europie

25 listopada 2011
Firma Ideo Sp. z o.o. znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia Deloitte Technology Fast 50 CE.

Myślące serwisy www i komunikacja z obywatelami...

22 listopada 2011
18 października odbyła się konferencja „WEB 3.0 – Nowe Standardy”, 18 listopada miejsce miał „Kongres Marketingu i Innowacji w Samorządach”. Przedstawiciele Ideo pojawili się na tych wydarzeniach by podzielić się swoimi przemyśleniami.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas