Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Ideo wśród najlepszych w Europie

Firma Ideo Sp. z o.o. znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia Deloitte Technology Fast 50 CE.

17 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce najszybciej rozwijających się innowacyjnych firm technologicznych w Europie Środkowej. 24 listopada w Londynie odbyła się gala Deloitte Technology Fast 500 EMEA. Ideo znalazło się na 95 pozycji rankingu obejmującego 24 kraje.

Od 1995 roku priorytetem publikowanych przez Deloitte raportów z serii „Technology Fast” jest promowanie innowacyjnych przedsiębiorstw na forum globalnym w obszarze branży TMT (Technologii, Mediów oraz Telekomunikacji). W zestawieniu tym o najwyższe pozycje walczą firmy z wszystkich krajów objętych badaniem. Ideo Sp. z o.o. została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce rankingu Technology Fast 50 CE oraz pierwszej setce rankingu Technology Fast 500 EMEA, który analizuje firmy z 24 krajów.

"Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym niewątpliwym wyróżnieniem. Jest ono dla nas tym bardziej cenne, że pochodzi od powszechnie uznawanego specjalisty jakim jest Deloitte . Ranking potwierdza dynamikę naszego rozwoju, którą osiągamy dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciężkiej pracy. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zgrany, zaangażowany zespół oraz darzący nas zaufaniem klienci." - Arkadiusz Michno, Prezes Zarządu Ideo Sp. z o.o.

Spełnienie wymagań bieżącej edycji Deloitte Technology Fast 50 zagwarantowało nam miejsce w prestiżowej dziesiątce z wszystkich wyróżnionych firm. Znalezienie się w rankingu gwarantuje jednocześnie automatyczną nominację do globalnego rankingu „Technology Fast 500 EMEA”, w którym o tytuł najlepszych konkurują ze sobą firmy z 24 krajów Europy oraz Bliskiego Wschodu i Afryki. W rankingu tym znaleźliśmy się na 95 pozycji.

Może zainteresują Cię także

Myślące serwisy www i komunikacja z obywatelami...

22 listopada 2011
18 października odbyła się konferencja „WEB 3.0 – Nowe Standardy”, 18 listopada miejsce miał „Kongres Marketingu i Innowacji w Samorządach”. Przedstawiciele Ideo pojawili się na tych wydarzeniach by podzielić się swoimi przemyśleniami.

Nowe portale informacyjne w naszym portfolio

29 września 2011
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zyskały dzięki nam nowe oblicza. Uruchomiliśmy również dla Polskiej Agencji Prasowej serwis poświęcony Euro 2012.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas