Nowe portale informacyjne w naszym portfolio

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zyskały dzięki nam nowe oblicza. Uruchomiliśmy również dla Polskiej Agencji Prasowej serwis poświęcony Euro 2012.

Zakończyło się wdrożenie kolejnych portali informacyjnych, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zyskały dzięki nam nowe oblicza. Uruchomiliśmy również dla Polskiej Agencji Prasowej serwis poświęcony Euro 2012.

Głównym celem projektu wdrożonego dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej była maksymalna przejrzystość i dostępność do informacji. Z tego powodu najważniejszymi treściami w serwisie są aktualności, które podzielone zostały na grupy w zależności od poruszanych w nich tematów. W ramach wdrożenia odświeżony został również BIP Ministerstwa, który dopasowaliśmy graficznie do serwisu głównego.

Znaczną cześć serwisu poświęcono tematowi polskiej prezydencji w UE oraz informacjom z nią związanym. Ta część serwisu stanowi niejako oddzielny podserwis informacyjny.

Dla Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wdrożyliśmy serwis informacyjny, który stanowi pierwszy z elementów nowej, całościowej spójnej identyfikacji wizualnej. Zgodnie z oczekiwaniami jakie przedstawił klient, podzieliliśmy serwis na główne działy tematyczne, odpowiadające oczekiwaniom różnych grup odbiorców.

Istotnym było takie zaprojektowanie serwisu, by dostęp do niego miały nie tylko osoby sprawnie poruszające się w Internecie. Nowa strona KRRiT została zaprojektowana również z myślą o niepełnosprawnych.

Jako, że wszyscy planujemy kibicować w trakcie Euro 2012, pomogliśmy Polskiej Agencji Prasowej stworzyć serwis informacyjny dla wszystkich pasjonatów piłki nożnej i mistrzostw europy. Historia mistrzostw, aktualności na temat przygotowań, profile reprezentacji i ludzi zaangażowanych w Euro 2012 to tylko niektóre z wielu informacji prezentowanych w serwisie. Na bieżąco możemy śledzić aktualne tabele, a dzięki kalendarzowi rozgrywek nie przeoczymy kolejnego interesującego meczu.

Poza informacjami typowo sportowymi w serwisie znaleźć można mapę miast partnerskich oraz informacje na temat infrastruktury, transportu i bezpieczeństwa wydarzenia. Dzięki temu każdy, kto chce śledzić mistrzostwa na żywo, może odpowiednio wcześnie zaplanować swój pobyt w miastach, które gościć będą sportowców.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas