Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Ideo z 5 specjalizacjami Google Partner Premium

Ideo jest wśród 10 firm w PL, które posiadają wszystkie 5 specjalizacji Google Partner Premium. W ostatnim czasie nasi pracownicy zdobyli także certyfikaty z projektowania oraz optymalizacji stron mobilnych.

Nasza ciężka praca i doświadczenie już kilkukrotnie spotkały się z uznaniem internetowego giganta. Uczestniczyliśmy w programie Google Rising Stars, otrzymaliśmy status Google Partner Premier, dwa lata z rzędu byliśmy nominowani w Premier Partner Awards, a teraz skompletowaliśmy wszystkie 5 specjalizacji, zdobywając certyfikat Video Ads.

Specjalizacje w Google są jak sprawności harcerskie. Ich zdobycie wymaga umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Potwierdzają jednocześnie wysokie kompetencje w poszczególnych dziedzinach, ważnych w marketingu sieciowym. Status Google Partner Premier przyznawany jest wyłącznie wybranym firmom, posiadającym certyfikowanych specjalistów, realizującym wysokobudżetowe kampanie oraz osiągającym najlepsze rezultaty dla swoich klientów. To forma wyróżnienia przez Google, najlepszych i polecanych agencji.

"Jestem bardzo zadowolony z kierunku, w jakim konsekwentnie zmierzamy od lat" - mówi Ziemowit Michno, wiceprezes Ideo sp. z o.o. - "Rynek interaktywny znamy bardzo dobrze i mamy świadomość, że bezustannie ewoluuje, a konkurencja staje się coraz mocniejsza. Trzeba stale rozwijać się i podnosić swoje kompetencje, żeby świadczyć klientom usługi na jak najwyższym poziomie".

W 2017 roku, pośród certyfikowanych specjalizacji Ideo, obok Reklamy: w sieci wyszukiwania, mobilnej, w sieci reklamowej oraz Zakupach Google znalazła się także Reklama wideo. Dotyczy ona przede wszystkim znajomości metod tworzenia, optymalizacji i efektywnego zarządzania kampaniami wideo. Tym samym agencja dołączyła do wąskiej grupy 10 firm posiadających zarówno status premium jak i kompleksowe kompetencje w zakresie promocji w sieci. Ponadto w ostatnim czasie pracownicy Ideo zdobyli certyfikaty z projektowania oraz optymalizacji stron mobilnych.

Może zainteresują Cię także

Ideo Force dołącza do IAB

12 maja 2017
IAB jest międzynarodową organizacją, która zrzesza największe instytucje i marki rynku interaktywnego. W maju do grona IAB dołączyła Ideo Force - agencja marketingu zintegrowanego.

2KC rozpoczyna współpracę z Ideo Force

24 kwietnia 2017
2KC to znany od 10 lat suplement diety, który pomaga przetrwać ciężkie chwile po imprezowych wieczorach.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas