Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Konferencja w Bielsku-Białej

W dniu 26 czerwca w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyła się Konferencja "Elektroniczny obieg dokumentów w administracji samorządowej", podczas której Ideo zaprazentowało system LOGITO.

 W dniu 26 czerwca w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyła się Konferencja "Elektroniczny obieg dokumentów w administracji samorządowej". Tematem wiodącym był podpis elektroniczny oraz funkcjonowanie e-urzędu.

Podczas konferencji zaprezentowany został system elektronicznego obiegu dokumentów i informacji LOGITO - autorski system stworzony przez Ideo. Jego prezentacji dokonał Marcin Kandefer wraz z Krzysztofem Lassotą, który w swoim wystąpieniu "Nowa jakość urzędu po dwóch latach od wdrożenia elektronicznego systemu obiegu dokumentów" przedstawił korzyści wdrożenia systemu w Urzędzie Gminy Boguchwała.

Może zainteresują Cię także

LOGITO w Nowym Sączu

8 czerwca 2006
Wdrożyliśmy elektroniczny obieg dokumentów i informacji LOGITO dla 220 użytkowników w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.

Ideo partnerem konferencji w Koszalinie

6 czerwca 2006
Końcem czerwca odbędzie się 7. Ogólnopolska Konferencja Rzeczników Prasowych i Pracowników Biur Promocji Szkół Wyższych.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas