Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Logito w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu

Firma Ideo podpisała w dniu 4 stycznia br. umowę ze Starostwem Powiatowym w Nowym Sączu na wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów LOGITO dla 220 pracowników Urzędu.

 W dniu 4 stycznia br. podpisaliśmy umowę ze Starostwem Powiatowym w Nowym Sączu na wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów LOGITO dla 220 użytkowników.

System będzie wspomagał zarządzanie obiegiem dokumentów, co przyczyni się do poprawy jakości funkcjonowania urzędu oraz procesu obsługi obywateli i podmiotów gospodarczych. Automatyzacja procesów oraz praca na dokumentach w wersji elektronicznej to podstawowe czynniki decydujące o zwiększeniu szybkości oraz jakości obsługi klientów urzędów. Pomimo wielu korzyści, jakie niesie za sobą wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, jeszcze nieliczne jednostki administracji publicznej korzystają z takiego systemu.

Zakończenie wdrożenia planowane jest na początek kwietnia 2006 roku.

 

Może zainteresują Cię także

Innowator Podkarpacia 2005

27 grudnia 2005
W tegorocznej edycji konkursu Innowator Podkarpacia, firma Ideo znalazła się w ścisłej czołówce firm, przechodząc do drugiego etapu.

Serwis internetowy www.winterthur.pl

25 listopada 2005
Zakończyliśmy pracę nad serwisem www o charakterze informacyjnym. Debiut nowego serwisu miał miejsce w chwili zmiany marki z Credit Suisse Life & Pensions na Winterthur.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas