Innowator Podkarpacia 2005

W tegorocznej edycji konkursu Innowator Podkarpacia, firma Ideo znalazła się w ścisłej czołówce firm, przechodząc do drugiego etapu.

W tegorocznej edycji konkursu Innowator Podkarpacia, firma Ideo znalazła się w ścisłej czołówce firm, przechodząc do drugiego etapu. Dyplom z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Leszka Deptuły odebrał Dyrektor Generalny Ideo Arkadiusz Michno.

Specjalizując się w branży informatycznej, stworzyliśmy autorskie, innowacyjne sytemy wspomagające proces zarządzania przepływem informacji w nowoczesnych firmach oraz jednostkach administracji publicznej.

Konkurs Innowator Podkarpacia promuje firmy i instytucje z regionu, które charakteryzuje znaczny dynamizm rozwoju oraz innowacyjność i zapał w działaniu. Konkurs jest wspólną inicjatywą Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Organizatororzy edycji 2005: Centrum Transferu Technologii RARR S.A., Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza, Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjności i Transferu Technologii HORYZONTY.

Podstawowym celem Konkursu jest wyłonienie firm o proinnowacyjnym nastawieniu i ich promocja oraz rozpoznanie potrzeb sektora MŚP w zakresie innowacyjności i transferu technologii.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas