ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Innowator Podkarpacia 2005

W tegorocznej edycji konkursu Innowator Podkarpacia, firma Ideo znalazła się w ścisłej czołówce firm, przechodząc do drugiego etapu.

W tegorocznej edycji konkursu Innowator Podkarpacia, firma Ideo znalazła się w ścisłej czołówce firm, przechodząc do drugiego etapu. Dyplom z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Leszka Deptuły odebrał Dyrektor Generalny Ideo Arkadiusz Michno.

Specjalizując się w branży informatycznej, stworzyliśmy autorskie, innowacyjne sytemy wspomagające proces zarządzania przepływem informacji w nowoczesnych firmach oraz jednostkach administracji publicznej.

Konkurs Innowator Podkarpacia promuje firmy i instytucje z regionu, które charakteryzuje znaczny dynamizm rozwoju oraz innowacyjność i zapał w działaniu. Konkurs jest wspólną inicjatywą Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Organizatororzy edycji 2005: Centrum Transferu Technologii RARR S.A., Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza, Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjności i Transferu Technologii HORYZONTY.

Podstawowym celem Konkursu jest wyłonienie firm o proinnowacyjnym nastawieniu i ich promocja oraz rozpoznanie potrzeb sektora MŚP w zakresie innowacyjności i transferu technologii.

Może zainteresują Cię także

Serwis internetowy www.winterthur.pl

25 listopada 2005
Zakończyliśmy pracę nad serwisem www o charakterze informacyjnym. Debiut nowego serwisu miał miejsce w chwili zmiany marki z Credit Suisse Life & Pensions na Winterthur.

Ideo Mecenasem Akademii Marketingu

21 października 2005
Podjęliśmy długofalową współpracę z firmą Questus, pomysłodawcą projektu Akademia Marketingu, którego ideą jest budowanie forum wiedzy i wzajemna wymiana doświadczeń. Rozpoczęliśmy od wdrożenia nowego serwisu www.akademia.questus.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas