Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Polpharma S.A. - nowy serwis korporacyjny

W sieci pojawił się nowy, zrealizowany przez Ideo serwis korporacyjny lidera polskiej branży farmaceutycznej.

Polpharma S.A. należy do ścisłego grona liderów branży farmaceutycznej w Polsce. W październiku firma oddała do użytku nową, zrealizowaną przez Ideo odsłonę serwisu www.polpharma.pl.

Główną ideą, która przyświecała nowej stronie, było zapewnienie komfortowego i szybkiego dostępu użytkownikom do informacji oraz oferty Polpharmy. Bardzo ważną kwestią było zwiększenie funkcjonalności strony oraz wykorzystanie bezpiecznego i sprawdzonego systemu typu CMS. Powyższe wymagania spenił autorski system firmy Ideo - Edito CMS.

Wykonanie projektu graficznego poprzedzone zostało oddaniem szczegółowo wykonanego projektu funkcjonalnego, który dał ogólny zarys działania serwisu oraz jego poszczególnych funkcjonalności. Bardzo ważne z punktu widzenia grupy docelowej strony było wydzielenie 4 głównych części serwisu. W ten sposób użytkownicy bardzo łatwo mogą odnaleźć dedykowane im treści.

Witryna dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Może zainteresują Cię także

Budowanie wizerunku w sieci

10 listopada 2008
W dniach 4-5 listopada 2008 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbył się kongres poświęcony tematyce budowania wizerunku w sieci. Jednym z prelegentów był Dyrektor Generalny Ideo.

Współpraca w ramach projektu Rewolucja w finansach

21 października 2008
Ideo rozpoczęło współpracę z Agorą i portalem finansowym Bankier.pl w ramach nowej inicjatywy "Rewolucja w finansach".

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas