ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Portal informacyjny dla Alior Banku

Na zlecenie Biura Maklerskiego Alior Banku został zaprojektowany i wdrożony nowy portal informacyjny broker.aliorbank.pl.

Na zlecenie Biura Maklerskiego Alior Banku został zaprojektowany i wdrożony nowy portal informacyjny broker.aliorbank.pl.

Biuro Maklerskie Alior Banku świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku kapitałowego, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, bezpieczeństwo, kulturę obsługi oraz rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji. W ramach realizacji tychże założeń stworzony został nowy serwis informacyjny.

Dzięki nowemu serwisowi informacyjnemu broker.aliorbank.pl Klienci Biura Maklerskiego Alior Banku mają dostęp do bogatej bazy treści informacyjno-edukacyjnych. Serwis skierowany jest do osób zarówno prowadzących działalność inwestycyjną jak i poszukujących informacji o zasadach skutecznego inwestowania.

Użytkownicy mają dostęp do danych agencji Reuters w zakresie rynku walutowego, notowań z GPW oraz kwotowań online walut i CFD. Mogą także zapoznawać się z komentarzami przygotowywanymi przez ekspertów Biura Maklerskiego Alior Banku, które dotyczą bieżącej sytuacji na GPW. Dzięki współpracy z serwisem StockWatch w serwisie udostępnione zostały funkcjonalności z zakresu analizy fundamentalnej.

"Nieustannie staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług, zarówno na płaszczyźnie transakcyjnej jak i informacyjnej. Dzisiaj udostępniamy portal informacyjny zapewniający szeroki dostęp do danych, komentarzy, raportów, który zamierzamy stale rozwijać" - Krzysztof Polak, Dyrektor Biura Maklerskiego Alior Banku

W dedykowanej sekcji edukacyjnej klienci poznają zasady inwestowania oraz oceny sytuacji rynkowej. Materiały edukacyjne, podzielone na sekcje dla początkujących, średniozaawansowanych i ekspertów obejmują zagadnienia z zakresu FX, CFD oraz GPW.

Może zainteresują Cię także

Radosnych Świąt życzą pracownicy Ideo

2 kwietnia 2012
Z okazji nadchodzących Świąt zebraliśmy kilka faktów na temat wielkanocnych zwyczajów. Korzystaliśmy z informacji zawartych w Wikipedii i opowieści naszych pracowników.

Serwis www dla NUTRICIA Polska

12 marca 2012
Serwis wdrożony na zlecenie NUTRICIA Polska Sp. z o.o., do której należy marka SHS, stanowi cenne źródło informacji dla chorych i ich bliskich.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas