Social media - oferta dedykowana

Nie pozostając obojętni na popularność, jaką zyskują media społecznościowe, stworzyliśmy serwis w całości poświęcony relacji marek z klientami w ramach internetowych społeczności.

Nie pozostając obojętnymi na popularność, jaką zyskują media społecznościowe, stworzyliśmy serwis dedykowany obsłudze relacji marek z klientami w ramach internetowych społeczności.

Pod adresem social.ideo.pl znajdziecie Państwo propozycję szerokiego wachlarza usług z zakresu obsługi i wykorzystania social media. Począwszy od konsultingu społecznościowego poprzez marketing wirusowy oraz współpracę z blogerami, na tworzeniu aplikacji dedykowanych platformom społecznościowym kończąc. Wszystko po to, by jeszcze lepiej obsługiwać Klientów chcących budować swój wizerunek z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.

Wszystkie proponowane rozwiązania projektowane są w oparciu dogłębną analizę rynku, konkurencji i rzeczywistych potrzeb klienta. Prowadzone przez nas działania i wdrożenia aplikacji uwzględniają zapisy regulaminów poszczególnych społeczności, tak by jak najlepiej wykorzystać ich potencjał. Efekty naszych działań prezentowane są klientom w postaci comiesięcznych (lub jeśli zachodzi taka konieczność - częstszych) czytelnych raportów.

Poza prowadzeniem działań zmierzających do rozbudowy społeczności wokół marek i ich aktywizacji oferujemy także usługi doradcze. Dla świadomej i skutecznej obecności w internecie konieczne jest bowiem opracowanie strategii, która sterować będzie prowadzonymi działaniami. Warto także weryfikować prowadzone działania i efekt jaki przynoszą one marce, dlatego w ofercie znajdą Państwo również wszelkiego rodzaju badania i monitorowanie społeczności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą udostępnioną w serwisie social.ideo.pl.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas