ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Badanie i projekt dla BPH TFI

W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

W 2010 roku wdrożyliśmy pierwszą wersję serwisu PrywatnaEmerytura.pl. Z założenia miał stanowić nie tylko środek promocji i sprzedaży dla IKE BPH TFI, ale również kompleksową bazę wiedzy na temat emerytur w Polsce. Ówczesny serwis wdrożony został w oparciu o odgórnie narzucone przez Grupę GE szablony, których ograniczenia utrudniały jego dalszą rozbudowę. Szablon wpływał także negatywnie na użyteczność i intuicyjność serwisu, co przekładało się na stosunkowo niewielki poziom konwersji serwisu.

W związku z coraz większym zainteresowaniem sprawami związanymi z emeryturami, wynikającym między innymi z podnoszenia tego tematu przez media, BPH TFI podjęło decyzję o poprawie działań prowadzonych w internecie. Efektem tej decyzji było zlecenie nam gruntownej przebudowy serwisu PrywatnaEmerytura.pl. W wyniku współpracy z SimplyUser gruntownie przebadaliśmy dotychczasowy serwis i treści merytoryczne w nim zawarte oraz przygotowaliśmy prototyp nowego serwisu, który został gruntownie przebadany na przedstawicielach grupy docelowej. Efektem końcowym naszych prac jest stworzony praktycznie od podstaw, nowy serwis www.prywatnaemerytura.pl

Więcej na temat projektu

Może zainteresują Cię także

Social media - oferta dedykowana

29 czerwca 2012
Nie pozostając obojętni na popularność, jaką zyskują media społecznościowe, stworzyliśmy serwis w całości poświęcony relacji marek z klientami w ramach internetowych społeczności.

Portal informacyjny dla Alior Banku

4 czerwca 2012
Na zlecenie Biura Maklerskiego Alior Banku został zaprojektowany i wdrożony nowy portal informacyjny broker.aliorbank.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas