Badanie i projekt dla BPH TFI

W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

W 2010 roku wdrożyliśmy pierwszą wersję serwisu PrywatnaEmerytura.pl. Z założenia miał stanowić nie tylko środek promocji i sprzedaży dla IKE BPH TFI, ale również kompleksową bazę wiedzy na temat emerytur w Polsce. Ówczesny serwis wdrożony został w oparciu o odgórnie narzucone przez Grupę GE szablony, których ograniczenia utrudniały jego dalszą rozbudowę. Szablon wpływał także negatywnie na użyteczność i intuicyjność serwisu, co przekładało się na stosunkowo niewielki poziom konwersji serwisu.

W związku z coraz większym zainteresowaniem sprawami związanymi z emeryturami, wynikającym między innymi z podnoszenia tego tematu przez media, BPH TFI podjęło decyzję o poprawie działań prowadzonych w internecie. Efektem tej decyzji było zlecenie nam gruntownej przebudowy serwisu PrywatnaEmerytura.pl. W wyniku współpracy z SimplyUser gruntownie przebadaliśmy dotychczasowy serwis i treści merytoryczne w nim zawarte oraz przygotowaliśmy prototyp nowego serwisu, który został gruntownie przebadany na przedstawicielach grupy docelowej. Efektem końcowym naszych prac jest stworzony praktycznie od podstaw, nowy serwis www.prywatnaemerytura.pl

Więcej na temat projektu

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas