Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Ideo partnerem Sitecore

Nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Sitecore, jednym z największych na świecie dostawców na rynku systemów typu Web Content Management.

Nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Sitecore, która jest jednym z największych na świecie dostawców na rynku systemów typu Web Content Management. Tym samym oferta Ideo zostanie poszerzona o platformę Sitecore WCM.

Sitecore Web Content Management pomaga tworzyć i zarządzać nowoczesnymi, bardzo rozbudowanymi projektami internetowymi. Narzędzie jest liderem w zakresie funkcjonalności, intuicyjności interfejsu użytkownika, skalowalności oraz możliwości integracji. By jeszcze lepiej obsługiwać i wspierać naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Sitecore, której produkty są znane i uznane na całym świecie.

"Rozbudowując naszą sieć Partnerów w Polsce poszukujemy firm które łączą wysokie kompetencje z zakresu e Marketingu z kompetencjami programistycznymi umożliwiającymi wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw i Klientów korporacyjnych. Ideo już od wielu lat łączy te kompetencje osiągając spektakularne sukcesy na rynku, decyzja o zawarciu partnerstwa była w tym przypadku naturalną koleją rzeczy" - Mariusz Krukowski, Regional Sales & Partner Manager z Sitecore International

W wielu przypadkach by uczestniczyć w przetargach organizowanych przez największe międzynarodowe firmy, konieczne jest oferowanie znanych przez nie z innych krajów rozwiązań, które gwarantują poprawne funkcjonowanie przy obciążeniach idących nawet w miliony PV. Platforma Sitecore posiada te cechy pozwalając nam na nawiązywanie współpracy z klientami, którzy do tej pory byli poza naszym zasięgiem.

Partnerstwo daje firmie Ideo dostęp do wiedzy i kompetencji posiadanych przez Sitecore, możliwość konsultacji z architektami największych systemów informatycznych. W ramach partnerstwa Ideo ma także dostęp do narzędzi developerskich usprawniających wdrażanie rozbudowanych platform internetowych. Przyniesie to wymierne korzyści zarówno obecnym jak i przyszłym naszym klientom.

Może zainteresują Cię także

Badanie i projekt dla BPH TFI

18 września 2012
W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

Social media - oferta dedykowana

29 czerwca 2012
Nie pozostając obojętni na popularność, jaką zyskują media społecznościowe, stworzyliśmy serwis w całości poświęcony relacji marek z klientami w ramach internetowych społeczności.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas