Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Ponownie wśród najlepszych

Ideo drugi rok z rzędu znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce najszybciej rozwijających się firm technologicznie w Europie Środkowej.

Ideo drugi rok z rzędu znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. W 13. edycji rankingu „Deloitte Technology Fast 50 CE” znalazło się aż 36 przedsiębiorstw z Polski.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 CE identyfikuje najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne na podstawie tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. W programie uczestniczą firmy z 17 krajów Europy Środkowej: Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry i Litwy.

Firma Ideo Sp. z o.o. utrzymując wysoką dynamikę rozwoju ponownie znalazła się w zestawieniu i została sklasyfikowana na 38 pozycji. Potwierdza to słuszność decyzji podejmowanych przez zarząd w zakresie kierunków rozwoju spółki.

"W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę między innymi o aplikacje mobilne, działania w mediach społecznościowych oraz platformę e-learningową. Zostaliśmy również partnerem firmy Sitecore, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania internetowe. Wszelkie decyzje biznesowe mają na celu zwiększanie naszego potencjału i jeszcze lepszej obsługi klientów. Patrząc na osiągane wyniki i tego typu wyróżnienia widzimy, że idziemy w dobrym kierunku" - mówi Arkadiusz Michno, prezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

Może zainteresują Cię także

Ideo partnerem Sitecore

20 września 2012
Nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Sitecore, jednym z największych na świecie dostawców na rynku systemów typu Web Content Management.

Badanie i projekt dla BPH TFI

18 września 2012
W oparciu o badania użyteczności, audyt architektury informacji i badania na grupie docelowej odświeżyliśmy serwis prywatnaemerytura.pl.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas