Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Promocja w wyszukiwarkach zdobywa coraz większe znaczenie

Nasz Dział Promocji w Wyszukiwarkach za priorytety stawia skuteczne pozycjonowanie i zadowolenie klientów, którym pomagamy określić kluczowe frazy, dobierane przez naszych specjalistów.

Nasz Dział Promocji w Wyszukiwarkach za priorytety stawia skuteczne pozycjonowanie i zadowolenie klientów, którym pomagamy określić kluczowe frazy, dobierane przez naszych specjalistów. Nieustannie służymy też radą i pomocą w zakresie najkorzystniejszych działań, jakie należy wdrożyć, by w pełni osiągnąć zamierzony cel.

Istotne jest, iż dzięki naszym działaniom, w minionym roku reklamy naszych klientów w Google Adwords pokazały się aż ponady 50 milinów razy. Jest to niewątpliwie ogromne osiągnięcie.

Obecnie pozycjonujemy ponad 1000 fraz kluczowych, a ilość użytkowników korzystających z tej usługi w ostatnim roku wzrosła dwukrotnie, co stanowi sukces, tym bardziej, iż pozycjonujemy firmy o zróżnicowanym profilu działania, począwszy od tzw. branż „lekkich”, do bardzo „trudnych”, typu farmacja on-line. Świadczy to również o zaufaniu firm powierzających swoje witryny w nasze ręce, wybierając Ideo jako firmę oferującą nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Posiadamy już wielu kluczowych klientów, takich jak: BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Sygmabank S.A., Dr Josef RAABE Spółka Wydawnicza Sp. z o.o., OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o., Inter Cars S.A., ERIF BIG S.A., Zelmer S.A.

Nasz Dział Promocji w Wyszukiwarkach to nie tylko świadczenie usług pozycjonowania, lecz również ciągłe uczestnictwo w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Ma ono na celu zwiększenie świadomości, dotyczącej istoty promowania się w wyszukiwarkach, a ponadto zrozumienia wagi pozycjonowania w czasach, gdzie nie możemy sobie wyobrazić promocji jakiejkolwiek firmy bez wykorzystania przez nią Internetu oraz e-marketingu. Zależy nam na tym, aby ludzie zrozumieli sens i wagę pozycjonowania.

Prowadzimy zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie, gdzie przekazujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie e-marketingu. Otworzenie kierunku udało się dzięki współpracy Ideo z Rzeszowską Akademią Innowacji Internetowych (RAII).

Wśród naszych najważniejszych działań wymienić należy również aktywne uczestnictwo w corocznym Kongresie Public Relations organizowanym w Rzeszowie, InternetBeta2009, czy InteractiveDay2009.

Na koniec warto wskazać niepodważalne zalety skutecznego pozycjonowania serwisów internetowych. Są to przede wszystkim podniesienie zauważalności danego serwisu oraz zdobycie nowych klientów. Należy podkreślić, iż pozycjonowanie to bardzo atrakcyjna finansowo forma reklamy w Internecie, z której warto skorzystać już dziś.

Obecnie posiadanie samej strony internetowej nie wystarczy, by wypromować się w Internecie. Jeśli chcemy, by jak największa grupa docelowa zauważyła naszą witrynę, należy wówczas skorzystać z ważnej formy e marketingu - pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Może zainteresują Cię także

Wielkanocna gra, czyli Ideowe pisanki

1 kwietnia 2010
Wielkanocna gra, czyli Ideowe pisanki

Najlepsze witryny internetowe – krosno.pl laureatem

10 marca 2010
Serwis Urzędu Miasta Krosno www.krosno.pl został wyróżniony w raporcie stworzonym przez organizację WebKlinika. Oceniano łącznie 306 witryn w Polsce, związanych z użytecznością portali gmin.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas