ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Barometr komunikacji na IX Kongresie Public Relations

Kongres odbył się w dniach 21-23 kwietnia.

W dniach 21-23 kwietnia, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, odbył się już IX Kongres Public Relations.

Jak co roku, w Rzeszowie spotkali się przedstawiciele biznesu, mediów oraz osoby ze świata administracji i nauki. Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu było szeroko rozumiane public relations oraz komunikacja wewnętrzna w instytucjach.

Trzeciego dnia poruszono temat badań i skutecznego pomiaru efektów w public relations. Jednym z prelegentów był Paweł Preneta, Kierownik Projektów w Ideo. Razem z dr. Dariuszem Tworzydło poruszyli zagadnienie oceny działań komunikacyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz przedstawili Barometr komunikacji - projekt, mający ułatwić firmom badanie podejmowanych działań.

Barometr komunikacji to kompleksowe narzędzie w zakresie oceny komunikacji. Jego najważniejsze zalety to: niska cena, wygoda i elastyczność. Jako rozwiązanie webowe umożliwia stały dostęp do bazy danych i bieżące porównania międzyokresowe. Dodatkowym wsparciem jest opracowana przez ekspertów baza gotowych ankiet i pytań.

Może zainteresują Cię także

Promocja w wyszukiwarkach zdobywa coraz większe znaczenie

12 kwietnia 2010
Nasz Dział Promocji w Wyszukiwarkach za priorytety stawia skuteczne pozycjonowanie i zadowolenie klientów, którym pomagamy określić kluczowe frazy, dobierane przez naszych specjalistów.

Wielkanocna gra, czyli Ideowe pisanki

1 kwietnia 2010
Wielkanocna gra, czyli Ideowe pisanki

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas