ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Sukcesy naszych Klientów w Konkursie „Dyrektor e-Commerce” 2024

Mariusz Nowak, Małgorzata Kaszowska i Małgorzata Szady zdobyli prestiżowe nagrody, potwierdzając siłę partnerstwa oraz wspólne dążenie do innowacji i doskonałości w e-commerce.

Z dumą informujemy, że nasi klienci zostali wyróżnieni w tegorocznej edycji prestiżowego Konkursu „Dyrektor e-Commerce”! To dla nas ogromny powód do satysfakcji, gdyż dowodzi, że nasza współpraca przynosi wymierne efekty.

Nagrody i wyróżnienia
 

  • Mariusz Nowak z Black Red White zdobył nagrodę w kategorii Omnichannel. To dowód na jego zaangażowanie i innowacyjne podejście do zarządzania wielokanałowym handlem.
     
  • Małgorzata Kaszowska z GT Group Tomaszek została uhonorowana w kategorii Dom i Ogród. Jej konsekwencja w budowaniu marki i wyznaczaniu nowych standardów w branży zasługuje na najwyższe uznanie.
     
  • Małgorzata Szady z Kronospan Mielec otrzymała wyróżnienie za efektywną transformację cyfrową. Z dumą podkreślamy, że jest to klient wspierany również przez Ideo Force, co świadczy o owocnej współpracy obu naszych firm.

Te prestiżowe nagrody są wynikiem ciężkiej pracy, innowacyjnych pomysłów i determinacji naszych klientów w dążeniu do doskonałości. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać ich w tych działaniach i przyczynić się do ich sukcesów.

W Ideo nieustannie dążymy do tego, by być lepsi w tym, co robimy. Stawiamy na połączenie nowoczesnych technologii z biznesem, aby dostarczać naszym klientom rozwiązania, które pozwolą im osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za zaufanie. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju i ciągłego poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomogą naszym klientom w realizacji ich celów biznesowych.

Może zainteresują Cię także

III E-Commerce Challenge 2024: Relacja z Konferencji

29 maja 2024
Zespół Ideo miał zaszczyt uczestniczyć w III E-Commerce Challenge 2024, które odbyło się w dniach 22-23 maja w Warszawie.

Nasi Klienci Nominowani w Konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2024!

24 maja 2024
Z radością informujemy, że nasi Klienci zostali nominowani w konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2024. Jako Partner Technologiczny jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich w tej drodze.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas