Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

III E-Commerce Challenge 2024: Relacja z Konferencji

Zespół Ideo miał zaszczyt uczestniczyć w III E-Commerce Challenge 2024, które odbyło się w dniach 22-23 maja w Warszawie.

Konferencja dedykowana dla sektora e-retail okazała się niezwykle wartościowym wydarzeniem, przynosząc wiele cennych inspiracji i możliwość wymiany doświadczeń z ekspertami z branży.


Wartość i innowacje

Podczas wydarzenia skupiono się na kluczowych wyzwaniach stojących przed rynkiem e-commerce w Polsce, który, mimo dojrzałości, wciąż musi sprostać dynamicznym zmianom i rosnącym oczekiwaniom klientów, zwłaszcza z pokolenia Z.

Omawiano tematy takie jak lojalność e-klientów w dobie AI, re-commerce, oraz optymalizację kosztów zwrotów i darmowej dostawy. Szczególnie interesujące były panele dyskusyjne i case studies, które pozwoliły na głębsze zrozumienie aktualnych trendów i strategii w e-handlu.


Sukces naszego Zespołu

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów konferencji była nagroda, którą zdobyła Ania Wolanin, Ekspert ds. e-commerce w Ideo. Zwyciężyła w grywalizacji prowadzonej w pierwszym dniu konferencji, otrzymując możliwość udziału w prestiżowym Programie Mentoringowym e-Commerce Digital Bridge Mentorship. To ogromne wyróżnienie, które nie tylko podkreśla jej kompetencje, ale także otwiera nowe możliwości rozwoju zawodowego.


Networking i rozwój

III E-Commerce Challenge 2024 to także doskonała okazja do networkingu. Zespół Ideo miał możliwość nawiązania nowych kontaktów, wymiany wiedzy oraz uczestnictwa w licznych spotkaniach i sesjach networkingowych, które odbywały się zarówno w ciągu dnia, jak i podczas wieczornych integracji.

Podsumowując, udział w tej konferencji był niezwykle cennym doświadczeniem dla naszego zespołu. Wróciliśmy pełni nowych pomysłów i motywacji do dalszego rozwoju naszych projektów w sektorze e-commerce. Cieszymy się na kolejne edycje i nowe wyzwania!

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie będziemy dzielić się kolejnymi relacjami i aktualnościami z branży!

Może zainteresują Cię także

Nasi Klienci Nominowani w Konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2024!

24 maja 2024
Z radością informujemy, że nasi Klienci zostali nominowani w konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2024. Jako Partner Technologiczny jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich w tej drodze.

Ideo bierze udział w III edycji konferencji E-Commerce Challenge 2024!

15 maja 2024
Spotkajmy się na III E-commerce Challenge, by wspólnie dzielić się wiedzą!

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas