Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Sklep dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych powstał w 1999 r. jest największą, pod względem potencjału dydaktycznego oraz liczby uczestników szkoleń w Polsce południowo-wschodniej, instytucją szkoleniową dla pielęgniarek i położnych. Ośrodek organizuje specjalistyczne szkolenia oraz kursy kwalifikacyjne i dokształcające.

Zadania i cele

Dla Klienta wdrożyliśmy sklep internetowy, oferujący szkolenia e-learningowe, dedykowane pielęgniarkom oraz położnym.

Szkolenia na platformie e-learningowej ułatwiają przyswajanie wiedzy.

Użytkownicy mają możliwość wyboru szkoleń według specjalizacji oraz kursów kwalifikacyjnych. Każde szkolenie na etapie wyboru jest dokładnie opisane, co pozwala klientom na zapoznanie się z ich zawartością, jeszcze przed dokonaniem zakupu. W celu lepszego poznania oferty, możliwe jest przetestowanie całkowicie darmowej wersji kursów, w formie demo. W ich ramach udostępniony jest materiał obejmujący wszystkie specjalizacje, dlatego z opcji tej mogą skorzystać wszyscy użytkownicy.

Forma zdalnego wykonania testów jest bardzo wygodna dla użytkowników, którzy mogą w dogolnym czasie przejść cały kurs. Po zakończonych testach wyświetlany jest uzyskany wynik oraz pokazywane są te odpowiedzi, które zostały zaznaczone poprawnie oraz błędnie. Taka forma podsumowania zapewnia jeszcze lepsze przyswajanie informacji.

W ramach konta użytkownicy mają dostęp do wszystkich wykupionych przez siebie szkoleń i kursów. Każdy użytkownik po wykupieniu testu, może go przechodzić wielokrotnie, tym samym utrwalając przerabiany zakres materiału.

Sklep zintegrowany jest z systemem płatności online DotPay. Dzięki temu użytkownik może zakupić szkolenie w dowolnym momencie i od razu otrzymać do niego dostęp. Grafika sklepu została zaczerpnięta z platformy e-learning, którą wdrożyliśmy klientowi wcześniej. Tym sposobem użytkownicy nie musieli uczyć się całkowicie nowego systemu. Ponadto zachowany został logiczny układu informacji, który ułatwia przyswajanie nowych treści, jednocześnie zapewniając swobodne poruszanie się pomiędzy poszczególnymi funkcjami systemu i sklepu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Intuicyjny sklep oferujący szkolenia na platformie e-learningowej,
  • podział szkoleń w zależności od specjalizacji,
  • dostęp dla użytkowników do wykupionych szkoleń, z możliwością wielokrotnego ich przechodzenia,
  • integracja z systemem płatności DotPay.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas