Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Platforma e-learningowa dla Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. jest organizatorem specjalizacji pielęgniarskich, kursów kwalifikacyjnych, kursów specjalistycznych i dokształcających na terenie województw południowo-wschodniej Polski. Obecnie OKPPiP ma swoje trzy placówki w: Rzeszowie, Tarnobrzegu i Krośnie.

Zadania i cele

Na zlecenie klienta zajmującego się kształceniem podyplomowym Pielęgniarek i Położnych przygotowaliśmy platformę e-learning, która w efektowny sposób umożliwi realizację nauki przez Internet. 

Nauczanie w formie e-learning stanowi idealne uzupełnienie i pozwala na dalsze poszerzanie oferty edukacyjnej OKPPiP. Dzięki udostępnieniu kursów w formie zdalnej znacznie poszerzyło się też grono potencjalnych klientów Ośrodka, ponieważ umożliwia naukę w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Zlecenie obejmowało wdrożenie platformy e-learningowej opartej na autorskim systemie Edito CMS oraz przeprowadzeniu szkolenia z jego obsługi.

W ramach projektu przygotowujemy interaktywne szkolenia z materiałów dostarczonych przez klienta. Przeprowadziliśmy także szkolenie z obsługi Edito CMS oraz aplikacji platformy e-learning.

Platforma została wdrożona w oparciu o autorski system zarządzania treścią Edito CMS, który pozwala na dalszą, sprawną rozbudowę platformy o kolejne moduły podnoszące funkcjonalność aplikacji.

Główne korzyści dla Klienta
  • Usprawnienie organizacji i realizacji procesu szkoleniowego,
  • poszerzenie grona klientów,
  • bieżący monitoring realizacji kursów oraz wyników nauczania,
  • dowolny czas pracy i miejsce (kształcenie na odległość),
  • wzrost przychodów Ośrodka,
  • wkład w rozwój edukacyjny / naukowy pielęgniarek i pielęgniarzy oraz położnych,
  • nowoczesny wizerunek Klienta,
  • elastyczny CMS.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas