ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Badanie użytkowników intranetów

Jak efektywnie usprawnić komunikację w firmie?

 

Jeśli chcesz otrzymać poradnik, z którego dowiesz się jak wykorzystać skutecznie Intranet lub podnieść efektywność już posiadanego, weź udział w naszym badaniu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu nt. wykorzystania Intranetu jako platformy komunikacji wewnętrznej w firmie. Badanie realizowane jest wspólnie przez ekspertów Ideo Sp. z o.o. oraz naukowców Akademii Leona Koźmińskiego pod kierunkiem Prof. Grzegorza Mazurka. Celem badania jest m.in.: rozpoznanie obecnego stanu wykorzystania intranetów, postrzeganych korzyści, zakresu funkcjonalności oraz roli mechanizmów społecznościowych.

Każda odpowiedź przyczyni się do rozwoju wiedzy na temat stosowania w Polsce tego fascynującego narzędzia. Finalny raport z wynikami badania zostanie przekazany Państwu na wskazany adres e-mail. Wierzymy, że wyniki będą nie tylko ciekawe ale i wartościowe z biznesowego punktu widzenia.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety
Jej uzupełnienie nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Jak wdrożyć skuteczny Intranet

Zawarte w poradniku informacje są najważniejszymi wnioskami z naszej wieloletniej pracy, podczas której wdrożyliśmy już kilkadziesiąt platform intranetowych, zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i międzynarodowych korporacji.

Pozostawiając swój adres email po wypełnieniu ankiety, otrzymasz nie tylko poradnik ale i wyniki naszego badania w postaci raportu.

 

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas