ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Aplikacje Windows Phone

„Ułatwienie pracy i sposób na optymalizację wielu obszarów działań firmy.”

Aplikacje mobilne są coraz chętniej wykorzystywane przez firmy, które chcą aby ich systemy e-commerce, intranety czy systemy b2b były funkcjonalne i dostępne również z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartphony czy tablety. Dedykowane aplikacje mobilne są zdecydowanym ułatwieniem pracy szczególnie dla osób często pracujących poza biurem np. handlowców czy pracowników działu obsługi klienta.

Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Business Development, eCommerce
Darmowa konsultacja

Rozwój technologii sprawił, że nowoczesne smartfony i tablety wyposażone w odpowiednio dostosowane aplikacje mogą z powodzeniem zastępować komputery stacjonarne czy laptopy. Zdalny dostęp do systemów firmowych z urządzeń mobilnych ułatwia pracę i pozwala podnieść jej efektywność.

Aby w pełni dostosować się do wymagań i oczekiwań Klientów oferujemy realizację aplikacji mobilnych dla platformy Windows Phone. Oparte są one o sprawdzoną technologię C#. Zespół naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie, które umożliwia przeprowadzanie sprawnych wdrożeń, przy których korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wdrożenie aplikacji mobilnej

Projektowanym przez nas aplikacjom gwarantujemy pomoc w dystrybucji w Windows Store.

W przypadku aplikacji wewnętrznych, tworzonych wyłącznie do użytku pracowników firmy, aplikacja dystrybuowana jest bezpośrednio na wskazane przez klienta urządzania np. telefony pracowników. Realizujemy również szkolenia dla użytkowników końcowych oraz suport – wszystko to by kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby Klientów.

Aplikacja mobilna - hybrydowa czy natywna?

Projektujemy i wdrażamy zarówno aplikacje hybrydowe jak i natywne - dedykowane dla systemu Windows Phone.

Aplikacje hybrydowe to jak sama nazwa wskazuje połączenie kilku aspektów w jeden. Przy ich tworzeniu wykorzystywane są najczęściej technologie używane przy realizacji aplikacji webowych. Posiadają przez to pewne ograniczenia dotyczące wykorzystania niektórych funkcji urządzeń mobilnych. Tym niemniej stanowią tańszą alternatywę, zapewniającą podobny poziom realizacji aplikacji. Nie bez znaczenia jest ich "uniwersalność", która pozwala na tańsze i szybsze dotarcie do użytkowników innych platform.

„Nasza praca często nie kończy się na dystrybucji aplikacji mobilnej w markecie czy w strukturach firmy. Klienci, którzy decydują się na rozbudowę wdrożonych już aplikacji i ulepszanie ich o dodatkowe funkcje i moduły stanowią coraz większą grupę. Dzięki dokładnej analizie potrzeb użytkowników tworzymy projekt aplikacji, która spełniać będzie ich oczekiwania”

Marcin Lipiec, Kierownik Projektów Mobilnych

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas