ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo w czołówce ekspertów Google

Ideo dołączyło do wąskiego grona firm, które Google uznaje za ekspertów w zakresie usług AdWords. Status Partnera Google Premium to nowe wyróżnienie, dostępne dla najbardziej cenionych agencji.

Program Google Partners został uruchomiony ponad 3 lata temu, by ułatwić przedsiębiorcom wybór specjalistów i agencji interaktywnych, którym zlecać będą prace związane z promocją. W ostatnim czasie, by jeszcze lepiej spełniać swoje zadanie, zasady przyznawania certyfikatów zostały zmodyfikowane.  Najlepsi mogą ubiegać się o status „Google Premium Partner”.

The new badge is designed to recognize Partners who manage a substantial portfolio of Google advertising campaigns and deliver great results for their customers. Premier Partners will be required to maintain additional certification requirements and will receive increased support from Google.” - podsumowuje Allan Thygesen, VP Global Sales & Operations, Google.

Google przyznaje swoim Partnerom certyfikat w uznaniu za najwyższy poziom jakości prowadzonych kampanii. Otrzymanie Statusu związane było z osiągnięciem odpowiedniego poziomu wydatków oraz spełnieniem wymagań w zakresie efektów osiąganych przez realizowane kampanie. Jest to nagroda za zaangażowanie w stały rozwój naszych specjalistów oraz jakość świadczonych przez nas usług.

Otrzymane specjalizacje są potwierdzeniem posiadanych przez nas kwalifikacji i wiedzy w zakresie prowadzenia określonych rodzajów kampanii reklamowych. Uzyskaliśmy specjalizację w kategoriach:

  • Reklama w sieci wyszukiwania
  • Reklama w sieci reklamowe
  • Reklama w Zakupach Google

Wyróżnienie certyfikatem Premium Google Partner, jest dla nas kolejnym etapem trwającej już kilku lat współpracy z Google. Rok temu wzięliśmy udział w prestiżowym programie Google Partners Rising Stars.

Nasz profil w programie Google Partners prezentujący nasze specjalizacje i posiadane aktualnie certyfikaty. 

Może zainteresują Cię także

Nowe portale dla Polskiej Agencji Prasowej

14 czerwca 2016
Efektem współpracy z największą państwową agencją informacyjną w Polsce są serwisy informacyjne - portal główny pap.pl oraz platforma informacyjna Światowych Dni Młodzieży.

Piknik rodzinny 2016

11 czerwca 2016
11-go czerwca bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Wydarzenie to na stałe wpisało się w harmonogram organizowanych przez nas imprez.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas