Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Internet World 2011

Internet World jest największą w Anglii konferencją branżową e-marketingu i e-biznesu, która skupia każdego roku ponad 300 wystawców i ponad 12 000 odwiedzających. W maju odbyła się już 19 edycja wydarzenia, w którym uczestniczyli nasi przedstawiciele.

Internet World jest największą w Anglii konferencją branżową e-marketingu i e-biznesu, która skupia każdego roku ponad 300 wystawców i ponad 12 000 odwiedzających. W dniach 10-12 maja 2011 r. odbyła się już 19 edycja tego wydarzenia, w którym uczestniczyli nasi przedstawiciele.

Konferencja łączy w sobie wiele różnych zagadnień tworząc interdyscyplinarne wydarzenie, pozwalające zapoznać się z wieloma elementami budowania strategii online. Internet World pokazuje zawsze najnowsze trendy e-marketingu, w tym roku poświęcając szczególną uwagę mediom społecznościowym.

Internet World łączy w sobie pięć ścieżek tematycznych:

  • Digital & Mobile Marketing: e-mail marketing, wyszukiwarki, programy afiliacyjne, reklama online, badania, rozwiązania mobilne, web desing oraz planowanie mediów
  • eCommerce & mCommerce: platformy sprzedażowe, systemy płatności, logistyka dostaw, zarządzanie relacjami z klientami, wyszukiwarki produktów
  • Social Media: viral, video, blogosfera, sieci społecznościowe
  • Content Management: współpraca, zarządzanie treścią serwisów www, firma 2.0, web content management, enterprise 2.0, zarządzanie zasobami cyfrowymi
  • Connectivity & Hosting: usługi zarządzane, hosting, domeny, data center, streaming, usługi doradcze

Konferencja była okazją do spotkań i rozmów z wystawcami, które zaowocują nawiązaniem interesującej współpracy. Liczne prelekcje, które odbywały się równolegle do imprezy targowej pozwoliły na zapoznanie się z obecnie panującymi trendami oraz podsunęły wiele pomysłów, które już wpisaliśmy w nasze kalendarze.

Może zainteresują Cię także

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – Ideo na konferencjach

19 kwietnia 2011
W dniach 5-6 kwietnia odbył się Kongres Programów Lojalnościowych, 14-15 kwietnia to czas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, natomiast 18 kwietnia – Konferencja MEDICARIUM - Efektywność w Służbie Zdrowia. Dzieliliśmy się na nich naszą wiedzą.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

19 kwietnia 2011
Zdrowych i Wesołych, pachnących rzeżuchą...

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas