Hosting dla wymagających

Do tej pory usługa hostingu, doradztwo z nim związane i zarządzanie infrastrukturą serwerową były dostępne jedynie dla naszych dotychczasowych klientów. Od dziś oficjalnie udostępniamy te usługi dla szerokiego grona wymagających klientów.

Do tej pory usługa hostingu, doradztwo z nim związane i zarządzanie infrastrukturą serwerową były zarezerwowane jedynie dla naszych dotychczasowych klientów. Od dziś oficjalnie udostępniamy te usługi dla szerokiego grona wymagających klientów.

Ideo.Hosting jest jednostką Ideo Sp. z o.o., która specjalizuje się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań hostingowych. Kompleksowe doradztwo połączone z ofertą zarządzania infrastrukturą serwerową stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dotychczas z naszej wiedzy i doświadczenia korzysta ponad 500 klientów - firm, korporacji międzynarodowych oraz instytucji GOV. Przekłada się to na jakość naszej pracy, gwarantując jednocześnie wysoki poziom oferowanych usług.

Najważniejszą zasadą, jaką się kierujemy jest indywidualne podejście do Klienta. Przygotowując ofertę analizujemy szczegółowo jego oczekiwania, potrzeby oraz plany rozwoju i promocji mające wpływ na przyszłą eksploatację serwerów. Dzięki określeniu specyfiki potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować wydajne i bezpieczne środowisko serwerowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej na temat oferty: www.hosting.ideo.pl.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas