Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Hosting dla wymagających

Do tej pory usługa hostingu, doradztwo z nim związane i zarządzanie infrastrukturą serwerową były dostępne jedynie dla naszych dotychczasowych klientów. Od dziś oficjalnie udostępniamy te usługi dla szerokiego grona wymagających klientów.

Do tej pory usługa hostingu, doradztwo z nim związane i zarządzanie infrastrukturą serwerową były zarezerwowane jedynie dla naszych dotychczasowych klientów. Od dziś oficjalnie udostępniamy te usługi dla szerokiego grona wymagających klientów.

Ideo.Hosting jest jednostką Ideo Sp. z o.o., która specjalizuje się w dostarczaniu efektywnych rozwiązań hostingowych. Kompleksowe doradztwo połączone z ofertą zarządzania infrastrukturą serwerową stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dotychczas z naszej wiedzy i doświadczenia korzysta ponad 500 klientów - firm, korporacji międzynarodowych oraz instytucji GOV. Przekłada się to na jakość naszej pracy, gwarantując jednocześnie wysoki poziom oferowanych usług.

Najważniejszą zasadą, jaką się kierujemy jest indywidualne podejście do Klienta. Przygotowując ofertę analizujemy szczegółowo jego oczekiwania, potrzeby oraz plany rozwoju i promocji mające wpływ na przyszłą eksploatację serwerów. Dzięki określeniu specyfiki potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować wydajne i bezpieczne środowisko serwerowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej na temat oferty: www.hosting.ideo.pl.

Może zainteresują Cię także

Internet World 2011

16 maja 2011
Internet World jest największą w Anglii konferencją branżową e-marketingu i e-biznesu, która skupia każdego roku ponad 300 wystawców i ponad 12 000 odwiedzających. W maju odbyła się już 19 edycja wydarzenia, w którym uczestniczyli nasi przedstawiciele.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – Ideo na konferencjach

19 kwietnia 2011
W dniach 5-6 kwietnia odbył się Kongres Programów Lojalnościowych, 14-15 kwietnia to czas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, natomiast 18 kwietnia – Konferencja MEDICARIUM - Efektywność w Służbie Zdrowia. Dzieliliśmy się na nich naszą wiedzą.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas