Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Kierownicy projektów podnoszą kwalifikacje

W styczniu kierownicy projektów zdali egzamin z zakresu zarządzania projektami, uzyskując certyfikat o nazwie Certified Project Management Associate.

W styczniu kierownicy projektów zdali egzamin z zakresu zarządzania projektami, uzyskując certyfikat o nazwie Certified Project Management Associate.

Wydawany jest on przez instytucję Międzynarodowej Certyfikacji IPMA (International Project Management Association).
Wydawaniem certyfikatów w naszym kraju, zajmuje się Stowarzyszenie Project Management Polska, które funkcjonuje na mocy porozumienia z IPMA, dzięki czemu od maja 2002 roku pełni ono funkcje ośrodka egzaminacyjnego.

Obecnie, niewiele osób w Polsce posiada tego typu certyfikaty, mają one zatem wciąż elitarny charakter. Co ważne, są uznawane przez organizacje na całym świecie, jako ogólnie obowiązujące.

Posiadanie certyfikatu daje liczne korzyści nie tylko dla samych certyfikowanych, lecz również dla otoczenia, w którym pracują. Zaliczają się do nich między innymi poprawa wydajności pracy czy też wzrost produktywności.

Ponadto podniesienie kwalifikacji pracowników spowoduje, iż wszelkie projekty będą realizowane zgodnie z panującymi standardami na całym świecie. Wpłynie również na terminowość zleceń z zachowaniem wysokiej jakości, co jest szczególnie istotne dla naszych klientów.

Może zainteresują Cię także

Seminarium „Informatyka Korporacyjna Optymalne Narzędzia Marketingu Profesjonalnych Usług Prawnych”.

22 grudnia 2009
W dniu 15 grudnia 2009 roku w Centrum Promocji Informatyki w Warszawie, odbyło się XIV seminarium z cyklu Informatyka Korporacyjna Optymalne Narzędzia Marketingu Profesjonalnych Usług Prawnych.

Konferencja "Nowe kanały e-marketingu"

10 listopada 2009
W dniu 15 października 2009 roku w Warszawie w Centrum Promocji Informatyki, odbyła się konferencja „Nowe kanały e-marketingu”.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas