Paintballowe szaleństwo

Świetna zabawa, zdrowa rywalizacja i sportowe emocje - tego dostarczyła nam impreza integracyjna, w której uczestniczyła ekipa Ideo.

Świetna zabawa, zdrowa rywalizacja i sportowe emocje - tego dostarczyła nam impreza integracyjna, w której uczestniczyła ekipa Ideo. Pomimo kilku siniaków nie opuszczała nas wola walki i dobry humor.

Po ekscytujących rozgrywkach drużynowego zdobywania flagi przeciwnika przyszedł czas na posiłek. Pyszny bigos dostarczył nam energii na kolejne wyzwania. Tym razem nie było żartów;) Adrenalina, skrywany strach przed skokiem w dół. Pierwszych śmiałków jednak rozładowało sytuację - "to naprawdę rewelacyjne uczucie!!!". Zjeżdżaliśmy na linach - tzw. tyrolka. Nasz zjazd odbywał się wprost na drzewo, przed którym ostro hamowaliśmy.

Następnie podjęliśmy kolejną rywalizację - przejście na czas po moście linowym. Po wyczerpującym, ale jakże ekscytującym i pełnym wrażeń dniu nareszcie zimne piwo:) Spędziliśmy wieczór przy ognisku, smakując potrawy z grilla, popijając złocistym napojem.

Statystyka w przybliżeniu;)

  • Obecnych - 22
  • Siniaków - min. 66
  • Wystrzelonych kulek - 6 600
  • Przejechanych metrów na linie - 900

Imprezę zorganizowała nam firma ProAktyw - www.proaktyw.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas