Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Pierwsza edycja konkursu Web.Master podkarpacki

Web.Master podkarpacki to kolejna inicjatywa edukacyjna wspierana przez Ideo. Celem konkursu jest promocja rozwoju wiedzy w zakresie IT wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.

Organizatorem konkursu są Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Ideo wspiera przedsięwzięcie będąc partnerem technologicznym wydarzenia, angażując się w jego promocję oraz obsługuje konkurs od strony technologicznej.

"Większość obecnych i powstających stanowisk pracy wymaga w większym lub mniejszym zakresie umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem. W przypadku coraz większej ich ilości konieczna staje się także umiejętność programowania. Tym samym komputer przestaje być dla młodego pokolenia elementem zabawy, a staje się narzędziem pozwalającym kształtować swoją przyszłość. Jeśli dodamy do tego pasję, którą wykazują się uczestnicy konkursów – możemy mówić o pokoleniu młodych specjalistów” – podsumowuje Łukasz Szymański, Kierownik Marketingu i PR w Ideo Sp. z o.o.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap został przeprowadzony za pomocą specjalnej platformy e-learningowej www.konkurs.webmasterpodkarpacki.pl, przygotowanej przez Ideo. Forma taka znacznie ułatwiła udział w konkursie znacznym ilościom młodych pasjonatów. Do testu on-line przystąpiło ponad 300 uczniów, a 30 najlepszych zostało zaproszonych do drugiego, stacjonarnego etapu.

24-go maja br. w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie odbył się finał pierwszej edycji konkursu Web.Master podkarpacki, podczas którego finaliści mieli możliwość zaprezentowania swojej wiedzy w praktyce.
Konkurs okazał się być ogromnym sukcesem i już planujemy jego kolejną edycję.

Zobacz wyniki z finału

Może zainteresują Cię także

Ideo organizatorem Kongresu Profesjonalistów Public Relations

25 kwietnia 2016
Jako współorganizatorzy przedsięwzięcia wspieramy inicjatywę od strony technologicznej i merytorycznej, a także pomagamy w promocji.

2015: Skuteczna realizacja ambitnych planów

15 lutego 2016
Kolejny rok za nami. 2015 jest już odległym wspomnieniem. Co ważne – dla Ideo bardzo miłym. Czas na podsumowanie.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas