ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Rozszerzamy ofertę dla e-handlu

Oferta ecommerce.ideo.pl skupia się na tworzeniu i obsłudze dedykowanych, rozbudowanych kanałów e-sprzedaży.

Serwis www.ecommerce.ideo.pl dedykowany jest tworzeniu i obsłudze dedykowanych, rozbudowanych kanałów e-sprzedaży. W serwisie prezentowane są narzędzia w pełni skalowalne, które mogą być każdorazowo dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów zarówno niewielkich firm rodzinnych, jak i korporacji obejmujących swoim zasięgiem wiele krajów, języków, walut i zasad rozliczania podatków, kosztów transportu itp.

"Każdy tworzony przez Ideo projekt e-commerce jest szyty na miarę. Pracujemy na podstawie analizy rynku e-commerce, najlepszych spotykanych na nim praktyk oraz realnych potrzeb klienta. Co więcej, jak wszystkie aplikacje wdrażane w oparciu o platformę Edito CMS lub Logito DMS, taki system sprzedażowy jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny zarówno dla obsługi sklepu, jak i jego klientów docelowych" - dodaje Paweł Preneta, specjalista ds. projektów e-commerce

W ofercie Ideo znajdują się także usługi wsparcia sprzedaży, w ramach których oferowane są m.in. usługi związane z optymalizacją istniejących platform, pozyskiwaniem użytkowników czy aktywizacją porzuconych koszyków. Firma oferuje także projektowanie, wdrażanie oraz bieżącą obsługę programów lojalnościowych, motywacyjnych oraz konkursów, pomaga optymalizować procesy biznesowe i dostarcza narzędzia ułatwiające lepszą obsługę klientów. Wśród nich są np. aplikacje mobilne wspierające sprzedaż.

"Już w 2005 roku Ideo przygotowało pierwszą taką aplikację. Był to dedykowany system dla przedstawicieli handlowych dużej ogólnopolskiej firmy. Robiliśmy aplikacje mobilne na długo przed tym jak stały się modne" - podsumowuje Marcin Lipiec, kierownik działu projektów mobilnych

To co wyróżnia ofertę Ideo wśród innych firm na rynku, to kompleksowa obsługa nastawiona na dostosowywanie się do wymogów rynku oraz tworzenie każdorazowo rozwiązań dedykowanych potrzebom danego klienta. Eksperci zajmujący się projektami e-sprzedażowymi mają szerokie doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu są w stanie doradzić najbardziej efektywne rozwiązania. Firma oprócz zaprojektowania i stworzenia danego rozwiązania chętnie bierze odpowiedzialność także za jego promocję wśród grupy docelowej.

Wśród wielu platform e-commerce i B2B wdrożonych przez Ideo znajdują się zarówno drobne sklepy internetowe jak i rozbudowane platformy, które obsługują sprzedaż wielu milionów produktów. W chwili obecnej wdrożone przez Ideo platformy sprzedażowe generują dla swoich klientów obroty rzędu 25 milionów złotych miesięcznie.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji

Może zainteresują Cię także

Maskowy Bal Karnawałowy

8 lutego 2013
Jest w zapusty zwyczaj taki - Przebierają się cudaki. I już jako przebierańcy idą w świat, by hulać, tańczyć…

Ponownie wśród najlepszych

26 października 2012
Ideo drugi rok z rzędu znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce najszybciej rozwijających się firm technologicznie w Europie Środkowej.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas