ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis relacji inwestorskich dla WP Holding S.A.

Na zlecenie Holding WP zrealizowaliśmy serwis relacji inwestorskich Inwestor.wp.pl. Jest to efektywne narzędzie służące firmie m.in. do komunikacji z inwestorami.

Holding WP jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych – Wirtualnej Polski. Prowadzi również portal horyzontalny o2 oraz liczne specjalistyczne portale wertykalne.

Serwis został zaprojektowany i wdrożony w oparciu o naszą autorską platformę Edito CMS. Przy projektowaniu duży nacisk został położony na użyteczność serwisu i jego intuicyjność, tak aby stworzyć przyjazne środowisko pracy dla osób odpowiedzialnych za aktualizacje treści. Byliśmy także odpowiedzialni za przeprowadzenie integracji z systemem GPW, dzięki czemu notowania giełdowe pobierane są automatycznie na platformę Klienta.

Serwis został zrealizowany w dwóch wersjach językowych (angielskiej i polskiej). Jest zgodny z wymogami prawnymi, ale także z dobrymi praktykami projektowania serwisów relacji inwestorskich. Ponadto platforma została dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki zastosowaniu technologii RWD.

Klient zyskał profesjonalny serwis internetowy, dostosowany do jego potrzeb oraz zgodny z obecną identyfikacją wizualną. Współpraca przy realizacji serwisu została bardzo pozytywnie oceniona przez obie strony. Klient docenił nas za „cierpliwość oraz chęć nieustającej pomocy”. Poza realizacją projektu świadczymy także usługę serwisową dotyczącą zarówno obsługi i utrzymania serwisu jak i prac związanych z jego rozbudową.

Więcej o projekcie

Może zainteresują Cię także

Piknik rodzinny 2015

14 czerwca 2015
Dbamy nie tylko o naszych pracowników, ale również ich pociechy.

Impreza podsumowująca 2014

18 marca 2015
Zgodnie z tradycją, również i w tym roku spotkaliśmy się na imprezie podsumowującej ostatni rok naszej pracy.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas