Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis Relacji Inwestorskich dla spółki WPH

Wirtualna Polska Holding S.A. to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek internetowych w Polsce. Grupa kapitałowa WPH jest właścicielem marek: Grupa Wirtualna Polska, Dobreprogramy, Http, Free4Fresh, NextWeb Media, WP Shopping, Money.pl, Domodi, Polskie Badania Internetu, Blomedia.pl, BusinessClick, Favore, Business Ad Network, Interaktywnie.com, Legalsupport oraz Brand New Media.

Zadania i cele

Serwis internetowy zrealizowany dla spółki Wirtualna Polska Holding (inwestor.wp.pl) skierowany jest przede wszystkim do akcjonariuszy WPH na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wdrożony przez nas serwis pełni przede wszystkim funkcję informacyjną. Został zaprojektowany i wdrożony w oparciu o platformę Edito CMS i jest zgodny ze standardem RWD.

Dzięki temu możliwe jest jego przeglądanie także na urządzeniach mobilnych. Ponadto w obrębie serwisu można znaleźć m.in. informacje o członkach Zarządu. Warta uwagi jest rozbudowana i zaawansowana funkcjonalność, służąca do prezentacji aktualnych danych związanych z obecnością spółki na giełdzie. Ideo było odpowiedzialne za przeprowadzenie integracji z systemem GPW, dzięki czemu notowania są pobierane automatycznie na stronę Klienta. Dane przedstawione są w formie czytelnego wykresu.

Dodatkowo serwis został zrealizowany w wersjach językowych polskiej oraz angielskiej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Serwis zgodny z wymogami prawnymi dotyczącymi Serwisów Relacji Inwestorskich oraz dobrymi praktykami projektowania SRI,
  • platforma dostosowana do urządzeń mobilnych, dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design,
  • profesjonalny serwis internetowy, identyfikacja zgodna z wizerunkiem Klienta w sieci,
    rzetelna baza wiedzy nt. holdingu,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny,
  • formularz kontaktowy wspierający proces kontaktu z Klientem,
  • sprawne narzędzie służące obsłudze Relacji Inwestorskich.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas